Робота. Зарплата. Пенсії, Влада та політики, Суспільство Автор: RomanK Друкувати

Ринок праці в Україні: НБУ озвучив прогноз

 • Джерело: finance.ua.  → Ключові теги: ринок праці

  Ринок праці в Україні відновлюється, а безробіття скорочується.

  9297_image_4.jpg (25.85 Kb)


  Про це повідомляє Національний банк України.
  «Ринок праці повільно, але все ж відновлюється. За оцінками НБУ, безробіття поступово скорочується. Про це, зокрема, свідчать і опитування домогосподарств. Попри це, ситуація на ринку праці залишається складною. Одна з головних причин — структурні перекоси на ринку праці, спричинені війною. У результаті роботодавці часто не можуть знайти відповідного фахівця на відкриту вакансію», — сказано в повідомленні.
  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
  Ринок праці в умовах війни: як змінився і що буде далі

  Найбільший кадровий голод, згідно з опитуваннями бізнесу, відчувають підприємства будівельної галузі та переробної промисловості.
  Водночас дефіцит кадрів додатково спонукає підприємства підвищувати зарплати.

  «Багато підприємств здійснюють не тільки номінальне підвищення оплати праці, але й реальне — тобто вище рівня інфляції», — наголошують в Нацбанку.

  Поступове відновлення економіки та збереження дефіциту кадрів підштовхуватиме бізнес до подальшого перегляду оплати праці.
  «НБУ очікує, що в наступні роки зарплати українців зростатимуть як в номінальному, так і в реальному вимірах. Однак це зростання буде нерівномірним за секторами через вищезгадані структурні перекоси», — підсумував регулятор.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Як TikTok використовують для просування бізнесу Як TikTok використовують для просування бізнесу
Соціальна мережа TikTok – це потужний та відносно дешевий спосіб у залученні клієнтів для вашого бізнесу в Інтернеті.
Продукція Pulsar - Тепловізори і тепловізійні приціли: огляд Продукція Pulsar - Тепловізори і тепловізійні приціли: огляд
Pulsar є відомим брендом у світі тепловізійних технологій, відомим своєю передовою продукцією для різних галузей, включаючи військове застосування, по...
Футбол: Не лише гра, але й вигідний бізнес Футбол: Не лише гра, але й вигідний бізнес
Футбол не лише захоплююча гра, а й великий бізнес, який має значний економічний вплив на глобальному рівні. Цей спорт залучає мільйони людей як гравці...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми