Робота. Зарплата. Пенсії, Влада та політики, Суспільство Автор: RomanK Друкувати

Українцям потрібно готуватися до повної зміни ринку праці

 • Джерело: obozrevatel.com.  → Ключові теги: ринок праці

  Ринок праці в Україні кардинально трансформується після демобілізації. Українські захисники, ветерани будуть однією з найчисельніших груп, причому на свої попередні місця роботи, як показує практика, вони швидше за все не повернуться.

  6752_1464708.jpg (68.72 Kb)


  Український ветеранський фонд влітку 2023-го опитав 120 українських ветеранів. Виявилося, що лише 10,8% із них планують повернутися на попередні місця роботи. Ринок праці доведеться трансформувати: і держава, і роботодавці мають розробити систему реабілітації ветеранів.

  У деяких випадках також доведеться адаптувати робочі місця. Не всі військові через стан здоров'я зможуть виконувати ту роботу, яку робили раніше. Для них потрібно адаптувати робочі місця.

  "Ми маємо готуватися до повної зміни ринку праці, адже кількість ветеранів, які повертатимуться з війни, утворює значний пласт робочої сили", - вважає Мілена Метейко з компанії "Сінгента".

  Підготовку процесу реінтеграції слід розпочинати ще період мобілізації. Держава має розробити програми, створити умови для того, щоб роботодавцям було вигідно приймати на роботу ветеранів, створювати додаткові робочі місця.

  При цьому всім українцям потрібно готуватись до кардинальних змін на ринку праці. Експерти також очікують на значний дефіцит кадрів на ринку праці (який спостерігається вже зараз).  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Підбираємо найкращі акції для купівлі у 2024 році Підбираємо найкращі акції для купівлі у 2024 році
Інвестування може стати захопливим та прибутковим заняттям, але лише за умови грамотного підходу. Сучасний ринковий гравець отримує доступ до численни...
Нова технологія дозволяє відновлювати Seed Phrase: Революційний крок у збереженні криптовалют Нова технологія дозволяє відновлювати Seed Phrase: Революційний крок у збереженні криптовалют
Унікальний інструмент, що дозволяє відновлювати Seed Phrase (фразу для відновлення доступу до криптовалютного гаманця), вразив світ криптовалют. Seed ...
Пасивний дохід у світі криптовалют від SunMiner Пасивний дохід у світі криптовалют від SunMiner
Отримуйте щоденний пасивний дохід у світі криптовалют за допомогою SunMiner - провідного постачальника обчислювальної техніки.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми