Робота. Зарплата. Пенсії, Суспільство Автор: RomanK Друкувати

Хто в Україні має право на максимальну пенсію

 • Джерело: finance.ua.  → Ключові теги: пенсія

  Згідно з проектом бюджету України на наступний рік, визначено категорію громадян, для яких значно зростуть пенсійні виплати.

  08_98798.jpg (69.04 Kb)


  В Україні з 1 січня 2024 року максимальна пенсія збільшиться до 23 610 грн. Це на 2680 грн більше, ніж у 2023 році.

  Про це йдеться в проєкті бюджету України на 2024 рік.

  Хто отримає підвищення

  Максимальна пенсія в Україні обмежена 10 прожитковими мінімумами для осіб, які втратили працездатність. Із січня прожитковий мінімум для цієї категорії українців збільшиться з 2093 до 2361 грн. Таким чином, максимальна пенсія також зросте в десятикратному розмірі.

  Хто має право на максимальну пенсію

  В Україні більшість людей, які отримують максимальну пенсію, належать до пільгових категорій. Це військові, чорнобильці. Також отримувати високі пенсії можуть ті, хто отримував високу білу зарплату. Наразі для того, щоб заробити максимальну пенсію, потрібно отримувати зарплату близько 70 тис. грн, причому протягом 35 років.

  Судді у відставці — це єдина категорія українців, розмір пенсії яких не обмежений, їхня середня пенсія становить близько 100 тис. грн. Судді Конституційного суду мають право отримувати виплати без обмежень.

  Середня пенсія в Україні

  Середня пенсія в Україні, за останніми даними, становить 5,3 тис. грн. Традиційно найвищі пенсії отримують у Києві (це пов’язано з високою середньою зарплатою). Жителі столиці на заслуженому відпочинку в середньому отримують 7,1 тис. грн.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Підбираємо найкращі акції для купівлі у 2024 році Підбираємо найкращі акції для купівлі у 2024 році
Інвестування може стати захопливим та прибутковим заняттям, але лише за умови грамотного підходу. Сучасний ринковий гравець отримує доступ до численни...
Нова технологія дозволяє відновлювати Seed Phrase: Революційний крок у збереженні криптовалют Нова технологія дозволяє відновлювати Seed Phrase: Революційний крок у збереженні криптовалют
Унікальний інструмент, що дозволяє відновлювати Seed Phrase (фразу для відновлення доступу до криптовалютного гаманця), вразив світ криптовалют. Seed ...
Пасивний дохід у світі криптовалют від SunMiner Пасивний дохід у світі криптовалют від SunMiner
Отримуйте щоденний пасивний дохід у світі криптовалют за допомогою SunMiner - провідного постачальника обчислювальної техніки.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми