Робота. Зарплата. Пенсії, Суспільство Автор: RomanK Друкувати

У яких регіонах країни найбільше шукають роботу

 • Джерело: finance.ua.  → Ключові теги: робота, вакансії

  Станом на серпень 2023 року, за даними Work.ua, найбільший попит на роботу зберігається у Львівській області, прифронтових регіонах.

  0056_working_book_ukraine.jpg (.52 Kb)


  Але третина від усіх вакансій на сайті, яких зараз понад 100 тисяч, представлена роботодавцями у Київській області.

  PR-директор сайту Work.ua Максим Пилипенко розповів, у яких регіонах найбільше шукають роботу.

  Роботи найбільше на заході України. Конкуренція за роботу там висока також, у Львівській області, наприклад. Але ще цей показник на немалому рівні у прифронтових областях. Там весною кількість вакансій почала поступово зростати. Ми спостерігаємо за відновленням динаміки місяць до місяця.

  Можемо допустити, що переселенці повертаються додому, щоб підіймати економіку, відкривають бізнеси. Зʼявляються люди й водночас робочі місця. Але це все поступово.

  Також у топ регіонів за рівнем попиту на роботу потрапляє центральна Україна. Лише у Київській області - третина з усіх вакансій на Work.ua.

  «Центральна Україна теж потрапляє у регіони із найвищими показниками з пошуку роботи. Якщо дивитися на кількість вакансій у 100 тисяч — із них третина у Київській області, по 10% у Львівській області, Дніпропетровській. Здавалося б, вакансій у півтора раза більше у Львівській області, роботу можна знайти. Але з іншого боку там багато ВПО, тому виникає конкуренція за роботу», — сказав Максим Пилипенко.

  За час повномасштабної війни неодноразово змінювався і попит на роботу серед українців. Головний показник цього — кількість відгуків на одну вакансію. Зараз це 10 резюме на одну пропозицію, ще рік тому — це було 100.

  Ще один показник — кількість кандидатів на ринку. Для порівняння, під час активної фази повномасштабної війни влітку 2022 року, у липні, було понад 550 тисяч оновлених та нових резюме. Зараз, у серпні 2023 році, ми зафіксували 350 тисяч. Уже на 200 тисяч менше.

  Це велика статистична зміна. Але це говорить і про те, що чим більше роботи — тим більше людей її собі знаходять.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі
На хвилі глобальної цифрової трансформації моделі децентралізованих фінансів (DeFi) все більше домінують у діловому та фінансовому середовищі. У цьому...
Новий гравець на фінансовому ринку Новий гравець на фінансовому ринку
Криптовалюти стали однією з найбільш гучних тем останніх років. Вони з'явилися як альтернатива грошам, акціям та іншим активам, і з того часу набули в...
ChatGPT в Україні: як працює та що там пишуть ChatGPT в Україні: як працює та що там пишуть
ChatGPT, який стрімко здобув популярність у світі, тепер доступний і в Україні, повідомив керівник мінцифри Михайло Федоров.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми