Робота. Зарплата. Пенсії, Суспільство Автор: RomanK Друкувати

Як українцям відновити виплати пенсії і повернути недоотримані гроші

 • Джерело: obozrevatel.com.  → Ключові теги: виплата пенсій

  Виплату пенсії можуть зупинити, якщо українець не використовує свій банківський рахунок понад 6 місяців . Щоб цього уникнути, потрібно хоч раз у зазначений період провести транзакцію своєю пенсійною карткою.

  7341_senior-lonely-man-looking-away-while-sitting-with-f4sbn6d-scaled.jpg (31.73 Kb)


  Наприклад, можна поповнити рахунок мобільного, сплатити комуналку чи інші рахунки. Про це йдеться у матеріалі видання "На пенсії" .

  Як поновити виплати на карту?

  Українці можуть легко відновити виплати пенсії, а також повернути недоотримані гроші . Для цього потрібно звернутися до ПФУ (Пенсійного фонду України) та підтвердити свою особу.

  "Якщо пенсіонер з'являється і підтверджує свою особу, то нарахування та виплата пенсії продовжується", - розповіла заступник голови Мінсоцполітики Дар'я Марчак. Після перевірки даних ПФУ ухвалює рішення про поновлення виплат протягом 10 днів (з дня звернення).

  Чому ще можуть припинити виплачувати кошти на картку?

  у разі смерті людини;
  якщо пенсіонер подав неправдиві відомості про стаж та зарплату;
  якщо пенсіонер надовго їде за кордон (у цьому випадку можуть бути винятки. Якщо Україна з країною його нового перебування має договір про виплату пенсій, то він продовжуватиме отримувати пенсію за кордоном).  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі
На хвилі глобальної цифрової трансформації моделі децентралізованих фінансів (DeFi) все більше домінують у діловому та фінансовому середовищі. У цьому...
Новий гравець на фінансовому ринку Новий гравець на фінансовому ринку
Криптовалюти стали однією з найбільш гучних тем останніх років. Вони з'явилися як альтернатива грошам, акціям та іншим активам, і з того часу набули в...
ChatGPT в Україні: як працює та що там пишуть ChatGPT в Україні: як працює та що там пишуть
ChatGPT, який стрімко здобув популярність у світі, тепер доступний і в Україні, повідомив керівник мінцифри Михайло Федоров.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми