Робота. Зарплата. Пенсії, Податки та законодавство, Влада та політики, Суспільство Автор: RomanK Друкувати

В Україні введуть нову модель оплати праці держслужбовців

 • Джерело: finance.ua.  → Ключові теги: зарплата, держслужбовці, нарахування, зміни

  Зарплату чиновникам та державним службовцям в Україні будуть нараховувати за новим принципом. В уряді очікують, що нововведення запрацюють у 2024 році.

  7725_891f23b-zarplaty-chinovniki-2-690.jpg (28.47 Kb)


  Про це повідомляє Урядовий портал.

  Заступник міністра фінансів Роман Єрмоличев заявив, що Міністерство фінансів та Уряд ухвалили рішення про введення з 2024 року нової грейдової системи посадових окладів в органах державної влади.

  За його словами, у бюджеті-2024 закладено видатки на запровадження нової моделі оплати праці державних службовців. Нова система створена на основі грейдів, мінімальний розмір якого буде встановлено на рівні мінімальної заробітної плати (6700 гривень).

  Зарплата держслужбовців та чиновників буде залежати від посадового окладу, а не від премій, як це передбачено зараз.

  «Це дозволить підвищити ефективність діяльності державних службовців та запровадити прозорі та справедливі умови оплати їх праці», — наголосив Єрмоличев.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі
На хвилі глобальної цифрової трансформації моделі децентралізованих фінансів (DeFi) все більше домінують у діловому та фінансовому середовищі. У цьому...
Новий гравець на фінансовому ринку Новий гравець на фінансовому ринку
Криптовалюти стали однією з найбільш гучних тем останніх років. Вони з'явилися як альтернатива грошам, акціям та іншим активам, і з того часу набули в...
ChatGPT в Україні: як працює та що там пишуть ChatGPT в Україні: як працює та що там пишуть
ChatGPT, який стрімко здобув популярність у світі, тепер доступний і в Україні, повідомив керівник мінцифри Михайло Федоров.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми