Робота. Зарплата. Пенсії, IT технології та телекомунікації, Суспільство Автор: RomanK Друкувати

Скільки зарплат коштує новий iPhone 15 в Україні

 • Джерело: obozrevatel.com.  → Ключові теги: новий iPhone 15, рейтинг

  Щоб купити новий iPhone 15 Pro Max на 256 ГБ у різних країнах світу потрібно відкласти від 20% до 821% зарплати за місяць . Тобто в деяких країнах світу гаджет коштує значно дорожче, ніж здатний заробити мешканець країни за місяць. В Україні прогнозована ціна становить понад три місячні оклади, це 36 місце з 42 .

  3855__114055934_groshy1.jpg (.14 Kb)


  Дослідження провели у World of Statistics , не включивши до списку Україну та чомусь додавши Росію (там iPhone вже навіть не продаються офіційно). OBOZREVATEL провів додаткові розрахунки та додав до рейтингу Україну.

  Середня зарплата на місяць в Україні оцінюється у 17,5 тис. грн (за даними кадрових порталів, офіційна статистика не публікується через війну). Очікується , що iPhone 15 Pro Max 256 GB коштуватиме в Україні щонайменше 60 тис. грн. Тобто на гаджет в Україні потрібно буде викласти щонайменше 342,86% місячних окладів, або зарплату більш ніж за 3,4 місяці .

  Таким чином, Україна в рейтингу опинилася між Індонезією та Туреччиною. У цих країнах вартість нового iPhone складає 361% та 292% місячного заробітку відповідно.

  Гаджет у співвідношенні із зарплатами коштує найдорожче в Єгипті та Пакистані. У цих країнах потрібно відкладати заробіток за понад 8 місяців. Загалом дорожче за місячний оклад iPhone 15 Pro Max коштує в 20 країнах, які потрапили в рейтинг.

  Найменший відсоток місячної зарплати – 20% – на придбання смартфона витрачають мешканці Швейцарії . Низькі показники також спостерігаються в Сінгапурі та США – по 24% та 28% .  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі
На хвилі глобальної цифрової трансформації моделі децентралізованих фінансів (DeFi) все більше домінують у діловому та фінансовому середовищі. У цьому...
Новий гравець на фінансовому ринку Новий гравець на фінансовому ринку
Криптовалюти стали однією з найбільш гучних тем останніх років. Вони з'явилися як альтернатива грошам, акціям та іншим активам, і з того часу набули в...
ChatGPT в Україні: як працює та що там пишуть ChatGPT в Україні: як працює та що там пишуть
ChatGPT, який стрімко здобув популярність у світі, тепер доступний і в Україні, повідомив керівник мінцифри Михайло Федоров.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми