Робота. Зарплата. Пенсії, Суспільство Автор: RomanK Друкувати

Українці стають більш вимогливими у пошуках роботи в Польщі

 • Джерело: obozrevatel.com.  → Ключові теги: робота, Польща, біженці

  Українці у Польщі все частіше шукають вакансії, що дозволяють працювати тривалий час на одному місці . Громадяни стають більш вимогливими у пошуках роботи.

  2568_67744.jpg (.95 Kb)


  Про це свідчить дослідження міжнародного агентства з працевлаштування Gremi Personal, яке проводилося методом планшетного опитування. Згідно з дослідженням, 76% опитаних українців уже працювали в Польщі, вперше приїхала лише чверть. Для порівняння, у 2018 році кількість тих, хто приїхав, вперше становила близько 37%.

  Крім зростання кількості українців, які повторно приїхали до Польщі, збільшилася і кількість тих, хто змінював роботу лише 1-2 рази, вони становлять 66%. Українців, які змінювали роботу понад три рази, – 30%. 4% респондентів відповіли, що змінювали роботу понад 5 разів.

  Рівно половина опитаних 50% проживає у Польщі від року до трьох років. Менш ніж рік тому приїхало 42%, і лише 8% влаштувалися понад п'ять років тому.

  До Польщі найчастіше їдуть жителі українських міст із населенням до 50 тисяч – 36%, кількість тих, хто приїхав із міст із населенням від 50 до 100 тисяч, становить 29%. Від 100 до 500 тисяч – 18%, понад 500 тисяч – 17%.

  "Частина, як і раніше, приїжджають на сезонні роботи, але їхня кількість значно зменшилася за останні півтора роки. Стає трендом уважне, скрупульозне вивчення вакансій, які дозволять працювати на одному місці тривалий час", - каже Ганна Джоболда, директор департаменту рекрутації.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Підбираємо найкращі акції для купівлі у 2024 році Підбираємо найкращі акції для купівлі у 2024 році
Інвестування може стати захопливим та прибутковим заняттям, але лише за умови грамотного підходу. Сучасний ринковий гравець отримує доступ до численни...
Нова технологія дозволяє відновлювати Seed Phrase: Революційний крок у збереженні криптовалют Нова технологія дозволяє відновлювати Seed Phrase: Революційний крок у збереженні криптовалют
Унікальний інструмент, що дозволяє відновлювати Seed Phrase (фразу для відновлення доступу до криптовалютного гаманця), вразив світ криптовалют. Seed ...
Пасивний дохід у світі криптовалют від SunMiner Пасивний дохід у світі криптовалют від SunMiner
Отримуйте щоденний пасивний дохід у світі криптовалют за допомогою SunMiner - провідного постачальника обчислювальної техніки.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми