Робота. Зарплата. Пенсії, Суспільство Автор: RomanK Друкувати

Де в Чехії найбільш високооплачувана робота

 • Джерело: finance.ua.  → Ключові теги: Чехія, зарплата

  У другому кварталі 2023 року середня щомісячна зарплата в Чехії (до вирахування податків) зросла на 3101 крону в порівнянні з аналогічним періодом минулого року і склала 43 193 крони. Такі дані у понеділок, 4 вересня, опублікувало Чеське статистичне управління.

  6082_62ea030-chehiya690.jpg (30.09 Kb)


  Номінально середня зарплата зросла на 7,7%, проте на практиці мешканці республіки цього не відчули. Якщо відрахувати інфляцію (у другому кварталі вона становила 11,1%), то вийде, що реальна середня зарплата навпаки зменшилася — на 3,1%.

  У свою чергу медіанна зарплата (рівень доходу, вищий і нижчий за який заробляє однакову кількість працівників) у міжрічному порівнянні зросла на 7,8% і склала 36 816 крон. У чоловіків вона була більша, ніж у жінок — 39 847 крон проти 33 862 крон. При цьому у 80% жителів країни трудовий дохід перебував у діапазоні від 19 320 до 70 247 крон на місяць.

  Найбільш високооплачуваною у другому кварталі 2023 року була сфера фінансів та страхування — у середньому працівники отримували 76 664 крони на місяць. За нею слідували сфера інформаційних технологій (75 522 крони/місяць), а також сфера виробництва та монтажу електричних, опалювальних, газових та вентиляційних систем (62 995 крон/місяць).

  Найнижча середня зарплата у четвертому кварталі була у ресторанному та готельному бізнесі - 25 498 крон/місяць.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Нова технологія дозволяє відновлювати Seed Phrase: Революційний крок у збереженні криптовалют Нова технологія дозволяє відновлювати Seed Phrase: Революційний крок у збереженні криптовалют
Унікальний інструмент, що дозволяє відновлювати Seed Phrase (фразу для відновлення доступу до криптовалютного гаманця), вразив світ криптовалют. Seed ...
Пасивний дохід у світі криптовалют від SunMiner Пасивний дохід у світі криптовалют від SunMiner
Отримуйте щоденний пасивний дохід у світі криптовалют за допомогою SunMiner - провідного постачальника обчислювальної техніки.
Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі
На хвилі глобальної цифрової трансформації моделі децентралізованих фінансів (DeFi) все більше домінують у діловому та фінансовому середовищі. У цьому...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми