Робота. Зарплата. Пенсії, Суспільство Автор: RomanK Друкувати

Яка ситуація на ринку праці у вересні

 • Джерело: finance.ua.  → Ключові теги: ринок праці

  Кількість вакансій на сайті Work.ua продовжує зростати й у серпні сягла 102 тисяч. Це лише на 6% менше за показники серпня 2021.

  0056_working_book_ukraine.jpg (.52 Kb)


  Про це повідомляє Опендатабот.
  Кількість вакансій по регіонах
  Майже дві третини усіх вакансій (62%) припадає на 5 регіонів:
  Київ та Київська область — 33 283 (32%);
  Дніпропетровська — 9831 (10%);
  Львівська — 9705 (9%);
  Одеська — 6927 (7%);
  Харківська — 3732 (4%).

  Кого шукають найбільше
  Напередодні нового навчального року зростала кількість вакансій у категорії «Освіта та наука» — +37% за місяць. Найпомітніше — аж у 1,5 рази — побільшало пропозицій для вчителів англійської мови та математики.
  Найбільший приріст вакансій у серпні до липня спостерігався в категоріях для пенсіонерів (+27%) та ветеранів (+26%). Майже половина (46%) нових вакансій — це вакансії для працівників з досвідом.

  На 3% у серпні до липня поменшало нових та оновлених резюме — до 350 тисяч резюме. У серпні нові резюме частіше розміщували жінки — в 1,6 більше від чоловіків.
  У кого найбільші зарплати
  Найбільші зарплати, як і раніше, залишаються у медіабаєрів — 55 тисяч грн, та водіїв-міжнародників — 42,5 тисяч грн.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Підбираємо найкращі акції для купівлі у 2024 році Підбираємо найкращі акції для купівлі у 2024 році
Інвестування може стати захопливим та прибутковим заняттям, але лише за умови грамотного підходу. Сучасний ринковий гравець отримує доступ до численни...
Нова технологія дозволяє відновлювати Seed Phrase: Революційний крок у збереженні криптовалют Нова технологія дозволяє відновлювати Seed Phrase: Революційний крок у збереженні криптовалют
Унікальний інструмент, що дозволяє відновлювати Seed Phrase (фразу для відновлення доступу до криптовалютного гаманця), вразив світ криптовалют. Seed ...
Пасивний дохід у світі криптовалют від SunMiner Пасивний дохід у світі криптовалют від SunMiner
Отримуйте щоденний пасивний дохід у світі криптовалют за допомогою SunMiner - провідного постачальника обчислювальної техніки.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми