Робота. Зарплата. Пенсії, Суспільство Автор: RomanK Друкувати

"Армія відновлення" заробила 305 млн гривень

 • Джерело: finance.ua.  → Ключові теги: Проект „Армія відновлення“, зарплата

  Майже 48 тисяч безробітних залучені до виконання суспільно корисних робіт в рамках проекту «Армія відновлення» від його старту. Вони заробили вже 305 млн грн.

  3855__114055934_groshy1.jpg (.14 Kb)


  Про це повідомила заступниця міністра економіки Тетяна Бережна.

  «Проект „Армія відновлення“, запущений урядом восени минулого року, працює вже у 19 регіонах. Нещодавно до нього долучилась Кіровоградська область. На сьогодні до виконання суспільно корисних робіт в рамках проекту залучено майже 48 тисяч безробітних, які заробили за виконання робіт з відбудови 305 млн грн», — зазначила Бережна.

  Лідером серед регіонів в цьому проекті є Харківська область, де такі роботи виконують понад 9 тисяч безробітних.

  Вона нагадала, що цей проект спрямований на підтримку людей, які тимчасово опинились без роботи. Вони можуть долучитись до виконання суспільно корисних робіт та отримати оплату за них від держави у розмірі щонайменше 6700 грн.
  Серед найбільш активних учасників проекту:

  Харківська область — залучено 9 180 осіб;
  Полтавська область — 7 037 осіб;
  Донецька область — 5 734 особи;
  Чернігівська область — 5 152 особи;
  Київська область — 5 140 осіб.

  Види суспільно корисних робіт залежать від потреб конкретного регіону. Керівництво областей визначає, які роботи потрібні в регіоні, повідомляє про це Центр зайнятості, який пропонує безробітним, що стоять на обліку в центрі, долучитись до виконання таких робіт. З цими людьми укладається строковий трудовий договір на період виконання робіт.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Підбираємо найкращі акції для купівлі у 2024 році Підбираємо найкращі акції для купівлі у 2024 році
Інвестування може стати захопливим та прибутковим заняттям, але лише за умови грамотного підходу. Сучасний ринковий гравець отримує доступ до численни...
Нова технологія дозволяє відновлювати Seed Phrase: Революційний крок у збереженні криптовалют Нова технологія дозволяє відновлювати Seed Phrase: Революційний крок у збереженні криптовалют
Унікальний інструмент, що дозволяє відновлювати Seed Phrase (фразу для відновлення доступу до криптовалютного гаманця), вразив світ криптовалют. Seed ...
Пасивний дохід у світі криптовалют від SunMiner Пасивний дохід у світі криптовалют від SunMiner
Отримуйте щоденний пасивний дохід у світі криптовалют за допомогою SunMiner - провідного постачальника обчислювальної техніки.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми