Робота. Зарплата. Пенсії, Суспільство Автор: RomanK Друкувати

В Україні розпочато виплату додаткових коштів для пенсіонерів

 • Джерело: obozrevatel.com.  → Ключові теги: пенсія, доплати

  В Україні розпочато виплату додаткових коштів для пенсіонерів. Грошова допомога здійснюватиметься не менше 4 місяців, а отримуватиме пенсіонери суму, якої не вистачає до 3 тис. грн, але не менше 100 грн.

  9790_630_360_1611754369-9.jpg (87.52 Kb)


  Програма підтримки літніх українців триватиме щонайменше 4 місяці, повідомила прес-служба Міністерства соціальної політики. Йдеться про спільний проект Пенсійного фонду, Мінсоцполітики та ООН, спрямований на підтримку громадян, які проживають у зоні бойових дій, мають низьку пенсію та не отримують іншу фінансову допомогу від міжнародних організацій.

  "Для отримання виплати пенсіонерам жодних дій не потрібно. Вона проводиться без подання заяви, згідно з наявною в державних реєстрах інформацією. Виплата грошової допомоги здійснюється шляхом перерахування коштів на рахунки пенсіонерів", – йдеться у повідомленні.

  Як повідомлялося, в Україні Ощадбанк з 1 вересня відновив проведення фізичної ідентифікації пенсіонерів та отримувачів соцдопомоги серед внутрішньо переміщених осіб (ВПО). У разі її непроходження виплату коштів буде зупинено.

  Після проходження фізичної ідентифікації за встановленою процедурою видаткові операції за рахунком автоматично розблокуються банком не пізніше наступного календарного дня.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Нова технологія дозволяє відновлювати Seed Phrase: Революційний крок у збереженні криптовалют Нова технологія дозволяє відновлювати Seed Phrase: Революційний крок у збереженні криптовалют
Унікальний інструмент, що дозволяє відновлювати Seed Phrase (фразу для відновлення доступу до криптовалютного гаманця), вразив світ криптовалют. Seed ...
Пасивний дохід у світі криптовалют від SunMiner Пасивний дохід у світі криптовалют від SunMiner
Отримуйте щоденний пасивний дохід у світі криптовалют за допомогою SunMiner - провідного постачальника обчислювальної техніки.
Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі
На хвилі глобальної цифрової трансформації моделі децентралізованих фінансів (DeFi) все більше домінують у діловому та фінансовому середовищі. У цьому...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми