Робота. Зарплата. Пенсії, Суспільство Автор: RomanK Друкувати

Яка ситуація на українському ринку праці на кінець літа

 • Джерело: finance.ua.  → Ключові теги: ринок праці

  На українському ринку праці станом на кінець літа 2023 року експерти констатують зростання заробітних плат та збільшення дефіциту кваліфікованих кадрів.

  0056_working_book_ukraine.jpg (.52 Kb)


  Про це розповів директор з комунікації порталу з пошуку роботи Work.ua Максим Пилипенко, пише Suspilne.media.

  За його словами, лише в чотирьох регіонах країни зросла середня заробітна плата, яку пропонують у вакансіях роботодавці. Йдеться про Київщину, Дніпропетровщину, Львівщину та Одещину.

  Водночас спостерігається посилення ситуації з нестачею професіоналів. Роботодавцям переважно стало складніше знаходити медичних фахівців, лікарів, маркетологів та бізнес-аналітиків.

  «Найбільшу конкуренцію ми спостерігаємо на посадах, які передбачають віддалену роботу. Це діджитал-фахівці - копірайтери, SMM-менеджери. Також висока конкуренція в ІТ-сфері, багато програмістів. Це пов’язано з тим, що сьогодні ІТ в Україні переживає нелегкі часи, існують певні ризики, через це компанії вдаються до певних кроків», — зазначив він.

  Також у прифронтових областях фіксують позитивну динаміку щодо зростання кількості вакансій. У центрі країни ринок праці відновився на 100%, у західних регіонах — на більш ніж 150%, у прифронтових — до 40−60%.

  «Зараз ми бачимо, що поступово йде збільшення кількості вакансій, є вірогідність, що восени кількість вакансій ще підросте, попит на фахівців зросте. Для шукачів, кандидатів — це хороші новини. Робота є, її достатньо», — наголосив фахівець.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Підбираємо найкращі акції для купівлі у 2024 році Підбираємо найкращі акції для купівлі у 2024 році
Інвестування може стати захопливим та прибутковим заняттям, але лише за умови грамотного підходу. Сучасний ринковий гравець отримує доступ до численни...
Нова технологія дозволяє відновлювати Seed Phrase: Революційний крок у збереженні криптовалют Нова технологія дозволяє відновлювати Seed Phrase: Революційний крок у збереженні криптовалют
Унікальний інструмент, що дозволяє відновлювати Seed Phrase (фразу для відновлення доступу до криптовалютного гаманця), вразив світ криптовалют. Seed ...
Пасивний дохід у світі криптовалют від SunMiner Пасивний дохід у світі криптовалют від SunMiner
Отримуйте щоденний пасивний дохід у світі криптовалют за допомогою SunMiner - провідного постачальника обчислювальної техніки.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми