Робота. Зарплата. Пенсії, Інтерв'ю Автор: RomanK Друкувати

Українці стають більш вимогливими в пошуках роботи в Польщі

 • Джерело: obozrevatel.com.  → Ключові теги: робота, Польща

  Українці в Польщі дедалі частіше шукають вакансії, які дають змогу працювати тривалий час на одному місці. Громадяни стають більш вимогливими в пошуках роботи.

  7776_71937.jpg (181.83 Kb)


  Про це свідчить дослідження міжнародної агенції з працевлаштування Gremi Personal, яке проводилось методом планшетного опитування. Згідно з дослідженням, 76% опитаних українців уже працювали в Польщі, вперше приїхала лише чверть. Для порівняння, у 2018 році кількість тих, хто приїхав уперше, становила близько 37%.

  Крім зростання кількості українців, які повторно приїхали до Польщі, збільшилася і кількість тих, хто змінював роботу лише 1-2 рази, вони становлять 66%. Українців, які змінювали роботу понад три рази, – 30%. 4% респондентів відповіли, що змінювали роботу понад 5 разів.

  Рівно половина опитаних 50% мешкає у Польщі від року до трьох років. Менш як рік тому приїхало 42%, і лише 8% влаштувалися понад п'ять років тому.

  До Польщі найчастіше їдуть жителі українських міст із населенням до 50 тисяч – 36%, кількість тих, хто приїхав із міст із населенням від 50 до 100 тисяч становить 29%. Від 100 до 500 тисяч – 18%, понад 500 тисяч – 17%.

  "Частина, як і раніше, приїжджають на сезонні роботи, але їхня кількість значно зменшилась за останні півтора року. Стає трендом уважне, скрупульозне вивчення вакансій, які дадуть змогу працювати на одному місці тривалий час", – каже Анна Джоболда, директорка департаменту рекрутації.

  Переважна кількість низькокваліфікованих працівників працевлаштовуються на виробництві м'ясної та рибної продукції, в пекарнях, у закладах харчування, на складах, на виробництвах заморожування овочів та фруктів, на виробництвах компонентів електронної техніки виготовлення будівельних матеріалів, тощо.

  "Водночас українці стають дедалі більш вимогливими у пошуках роботи в Польщі. До того ж ми продовжуємо спостерігати за змінами трендів на ринку працевлаштування. Все більше у Польщі шукають висококваліфікованих працівників з України – нині серед популярних вакансій: директор з продажів, директор з підбору персоналу, маркетинговий директор, бізнес-аналітик, інвестиційний аналітик, операційний директор. І цей перелік можна продовжувати" – сказала Джоболда.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі
На хвилі глобальної цифрової трансформації моделі децентралізованих фінансів (DeFi) все більше домінують у діловому та фінансовому середовищі. У цьому...
Новий гравець на фінансовому ринку Новий гравець на фінансовому ринку
Криптовалюти стали однією з найбільш гучних тем останніх років. Вони з'явилися як альтернатива грошам, акціям та іншим активам, і з того часу набули в...
ChatGPT в Україні: як працює та що там пишуть ChatGPT в Україні: як працює та що там пишуть
ChatGPT, який стрімко здобув популярність у світі, тепер доступний і в Україні, повідомив керівник мінцифри Михайло Федоров.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми