Робота. Зарплата. Пенсії, Влада та політики, Суспільство Автор: RomanK Друкувати

Чи потрібно українцям боятися верифікації

 • Джерело: finance.ua.  → Ключові теги: верифікація пенсій

  В Україні перевіряють всіх отримувачів соцвиплат від держави. В результаті такої перевірки (верифікації) зайві кошти можуть повернути до бюджету. Водночас перевірку проводять, зіставляючи дані з різних реєстрів, перевіряючи документи, які надають самі українці під час оформлення допомоги.

  9916_1470992131_7a72d90f31f9fb52c5168c052d0361c8_650x410_1_650x410.jpg (40.12 Kb)


  Про це пише Обозреватель.

  Проблема полягає в тому, що в Україні все ще дуже поширена тіньова економіка. Українці отримують зарплати в конвертах, не декларують додатковий дохід, не оформлюють шлюб і звертаються по допомогу як малозабезпечені, які потребують субсидії, матері-одиначки тощо.

  У межах верифікації чиновники отримають таку інформацію:
  про те, якими транспортними засобами володіє отримувач допомоги;
  документи, надані для отримання допомоги;
  про тих, хто перетнув кордон;
  про доходи — від податкової;
  про штрафи, які сплачував отримувач допомоги, тощо.

  Коли Мінфін виявляє якісь нестикування, він надсилає цю інформацію тому відомству, яке призначило виплату, наприклад Мінсоцу. Потім Мінсоц має самостійно провести повторну перевірку. Найбільше порушень серед субсидіантів. Та й помилку тут знайти простіше: найчастіше українці «забувають» зазначити повний склад сім'ї, не вказують великі покупки, «забувають» про спадщину тощо.

  Боятись перевірки не варто тому, хто нічого не порушував. Достатньо правильно заповнити декларацію. Навіть якщо ви не декларуєте весь дохід — щонайменше не звертайтеся по соціальну допомогу в тому випадку, якщо ви маєте на неї право лише завдяки приховуванню реальної зарплати.

  Отримуючи незаконну виплату, будь-якої миті вас можуть зобов’язати повернути її до бюджету. При цьому, крім «зайвої» суми, також доведеться повернути і витрати на судовий збір. А це додатково ще кілька тисяч гривень.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Нова технологія дозволяє відновлювати Seed Phrase: Революційний крок у збереженні криптовалют Нова технологія дозволяє відновлювати Seed Phrase: Революційний крок у збереженні криптовалют
Унікальний інструмент, що дозволяє відновлювати Seed Phrase (фразу для відновлення доступу до криптовалютного гаманця), вразив світ криптовалют. Seed ...
Пасивний дохід у світі криптовалют від SunMiner Пасивний дохід у світі криптовалют від SunMiner
Отримуйте щоденний пасивний дохід у світі криптовалют за допомогою SunMiner - провідного постачальника обчислювальної техніки.
Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі
На хвилі глобальної цифрової трансформації моделі децентралізованих фінансів (DeFi) все більше домінують у діловому та фінансовому середовищі. У цьому...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми