Робота. Зарплата. Пенсії, Суспільство Автор: RomanK Друкувати

Кому з українців щомісячно додаватимуть по 4,2 тис. грн до пенсії

 • Джерело: gazeta.ua.  → Ключові теги: пенсії, доплата

  Українським пенсіонерам щомісячно додаватимуть по 4,2 тис. грн

  9916_1470992131_7a72d90f31f9fb52c5168c052d0361c8_650x410_1_650x410.jpg (40.12 Kb)


  Але такі виплати матимуть не всі, повідомили у Пенсійному фонді України.

  "Із 1 липня набули чинності зміни до законів України, якими врегульовано питання соціального захисту борців за незалежність країни у XX ст. У новій редакції викладено закони "Про пенсії за особливі заслуги перед Україною" та "Про реабілітацію жертв репресій комуністичного тоталітарного режиму 1917-1991 років". Надбавку отримають особи, визнані борцями за незалежність України, які комуністичним режимом були засуджені за їхні переконання. Їм збільшать виплати на 4200 гривень щомісяця", – йдеться у повідомленні.

  Така пенсія індексуватиметься щорічно у березні, починаючи з 2024 року, а це означає, що її розмір поступово зростатиме.

  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Чи буде підвищення пенсій у 2024 році: у Мінсоцполітики відповіли

  Пенсію за особливі заслуги призначають з дня звернення або з дня отримання права на неї, якщо звернення відбулося не пізніше ніж за 12 місяців з дня набуття такого права, але не раніше 1 липня 2023 року, на підставі підтверджуючої довідки регіональної комісії обласної державної адміністрації, де згаданий статус особи.

  Інші категорії громадян, які мають особливі заслуги перед Україною, отримають розмір надбавки за схемою від 23% до 40% прожиткового мінімуму для непрацездатних осіб.

  Також є категорії громадян, яким скасували пенсії за особливі заслуги. Зокрема з закону "Про пенсії за особливі заслуги перед Україною" прибрали статті, які визначали радянські звання та ордени основою призначення нових пенсій.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Нова технологія дозволяє відновлювати Seed Phrase: Революційний крок у збереженні криптовалют Нова технологія дозволяє відновлювати Seed Phrase: Революційний крок у збереженні криптовалют
Унікальний інструмент, що дозволяє відновлювати Seed Phrase (фразу для відновлення доступу до криптовалютного гаманця), вразив світ криптовалют. Seed ...
Пасивний дохід у світі криптовалют від SunMiner Пасивний дохід у світі криптовалют від SunMiner
Отримуйте щоденний пасивний дохід у світі криптовалют за допомогою SunMiner - провідного постачальника обчислювальної техніки.
Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі
На хвилі глобальної цифрової трансформації моделі децентралізованих фінансів (DeFi) все більше домінують у діловому та фінансовому середовищі. У цьому...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми