Робота. Зарплата. Пенсії, Суспільство Автор: RomanK Друкувати

В Україні скоро не буде кому працювати

 • Джерело: obozrevatel.com.  → Ключові теги: ринок праці

  В Україні критично не вистачає робітничих кадрів. Йдеться практично про спеціалістів більшості професій. Через два-три роки економічне зростання буде обмежене головним чинником: не буде кому працювати.

  0056_working_book_ukraine.jpg (.52 Kb)


  Частина українців служить у ЗСУ, інші виїхали за кордон. Як пише Telegraf, Європейська Бізнес Асоціація вчетверте провела опитування бізнесу в чотирьох стратегічних регіонах, де зосереджено її місцеві офіси — Львів (об'єднує компанії з областей на заході), Одеса (південь), Харків (схід), Дніпро (центр). Спільними викликами більшості регіонів є питання мобілізації, передбачуваності процедури бронювання, відпливу робочої сили в зарубіжних країн.

  Керівник Асоціації меблярів України Надія Родіонова каже, що вже зараз галузі не вистачає робочих рук, і підприємства мало не з вулиці готові зазивати перехожих та ставити біля верстата.

  На суттєву нестачу кваліфікованих працівників у будівництві та суміжних галузях вказує і власник будівельної компанії "Фенікс груп" Назар Бенч: "З початком мобілізації на всіх підприємствах будівельної галузі зіткнулися з нестачею профільних фахівців. У свою чергу, виробництва часто розташовані у невеликих містах, що обмежує і робить процес пошуку персоналу більш затратним. Така тенденція з кадрами негативно впливає і на економічні показники підприємств, і на галузі в цілому".

  В органах влади усвідомлює проблему. "Часто на роботу шукають водіїв, вантажників, підсобних робітників, трактористів, продавців. Особливо не вистачає молодшого медичного персоналу", - каже депутат Верховної Ради, секретар комітету освіти, науки та інновацій Наталія Піпа.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Підбираємо найкращі акції для купівлі у 2024 році Підбираємо найкращі акції для купівлі у 2024 році
Інвестування може стати захопливим та прибутковим заняттям, але лише за умови грамотного підходу. Сучасний ринковий гравець отримує доступ до численни...
Нова технологія дозволяє відновлювати Seed Phrase: Революційний крок у збереженні криптовалют Нова технологія дозволяє відновлювати Seed Phrase: Революційний крок у збереженні криптовалют
Унікальний інструмент, що дозволяє відновлювати Seed Phrase (фразу для відновлення доступу до криптовалютного гаманця), вразив світ криптовалют. Seed ...
Пасивний дохід у світі криптовалют від SunMiner Пасивний дохід у світі криптовалют від SunMiner
Отримуйте щоденний пасивний дохід у світі криптовалют за допомогою SunMiner - провідного постачальника обчислювальної техніки.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми