Робота. Зарплата. Пенсії, Суспільство Автор: RomanK Друкувати

Назвали зарплату біженців з України в найбагатшій країні

 • Джерело: obozrevatel.com.  → Ключові теги: зарплата, Норвегія

  У Норвегії 2022 року працевлаштувалося близько 30 тис. біженців з України. Більшість із них можуть заробляти близько 3400-4700 євро на місяць.

  1930_1f51c1cb0c86f9bbacdf61dccc99877b.jpg (83. Kb)


  Як повідомляє видання visitukraine.today, українці набувають статусу, який дозволяє легально працювати. Найчастіше серед вимог є знання норвезької мови, крім того, роботодавці віддають перевагу кваліфікованим та досвідченим співробітникам.

  Тут є невелика кількість трудових мігрантів з інших країн. Без знання мови можна працювати електриком, механіком, співробітником з виробництва, вантажником, водієм, зварювальником тощо.

  Також українці можуть працювати покоївками, помічниками на портах, офіціантами. Головна перевага: високі зарплати. Торік у середньому тут заробляли 4700 євро на місяць. Електрик може заробляти 4200 євро, прибиральник – близько 4060 євро, маляр – 3690 євро. Для розуміння квартиру можна орендувати за 1600 євро, а на місячний проїзд громадським транспортом доведеться віддати близько 80 євро.

  Норвегія прирівнює біженців із України до резидентів. Тому українці можуть безкоштовно лікуватися та навчатися в країні. Медицина не повністю безкоштовна, адже візити до фахівців, медичний транспорт та ліки треба оплачувати.

  Для порівняння, українці у Польщі на сезонних вакансіях працюють по 12 годин на добу та з одним вихідним на тиждень. Заробити можна близько 1 тис. євро на місяць. При цьому ті, хто погоджується на неофіційне працевлаштування, часто залишаються без зарплат, а обіцяні умови не завжди надають заробітчанам.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі
На хвилі глобальної цифрової трансформації моделі децентралізованих фінансів (DeFi) все більше домінують у діловому та фінансовому середовищі. У цьому...
Новий гравець на фінансовому ринку Новий гравець на фінансовому ринку
Криптовалюти стали однією з найбільш гучних тем останніх років. Вони з'явилися як альтернатива грошам, акціям та іншим активам, і з того часу набули в...
ChatGPT в Україні: як працює та що там пишуть ChatGPT в Україні: як працює та що там пишуть
ChatGPT, який стрімко здобув популярність у світі, тепер доступний і в Україні, повідомив керівник мінцифри Михайло Федоров.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми