Робота. Зарплата. Пенсії Автор: RomanK Друкувати

Порахували вашу майбутню пенсію при різних зарплатах

 • Джерело: obozrevatel.com.  → Ключові теги: пенсії

  Українці із середньою зарплатою та за умови наявності 35 років стажу мають право на пенсію у розмірі всього близько 4,5 тис. грн. При цьому ті, хто офіційно заробляє мінімалку, мають право на пенсію у розмірі 2093 грн.

  2119_98798.jpg (69.04 Kb)


  Розмір пенсії українця залежить лише від двох показників: зарплати та стажу. На яку пенсію можна розраховувати, якщо є 35 років стажу.

  Середня зарплата. В Україні середня зарплата, за даними Пенсійного фонду, становить близько 14 тис. грн. Це та зарплата, з якої сплачено внески. Якщо у вас є 35 років стажу та ви отримували середню зарплату, ви маєте право на пенсію у розмірі 35% від середньої зарплати за три роки. На даний момент це 12157 грн, тобто пенсія становитиме всього 4254 грн на місяць.

  Мінімальна заробітна плата. За мінімальної зарплати українець навіть за умови наявності 35 років стажу має право на мінімальну пенсію. Її розмір становить лише 2093 грн. При досягненні 65 років пенсія збільшиться до 40% від мінімальної зарплати (зараз це 2680 грн).

  Зарплата вдвічі вища за середню. Якщо розмір вашої зарплати вдвічі вищий за середню (близько 28 тис. грн), ви маєте право на пенсію у розмірі близько 8508 грн. Однак після доходу 28 тис. грн така пенсія не дозволить вам зберегти на заслуженому відпочинку навіть третину свого колишнього доходу.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі
На хвилі глобальної цифрової трансформації моделі децентралізованих фінансів (DeFi) все більше домінують у діловому та фінансовому середовищі. У цьому...
Новий гравець на фінансовому ринку Новий гравець на фінансовому ринку
Криптовалюти стали однією з найбільш гучних тем останніх років. Вони з'явилися як альтернатива грошам, акціям та іншим активам, і з того часу набули в...
ChatGPT в Україні: як працює та що там пишуть ChatGPT в Україні: як працює та що там пишуть
ChatGPT, який стрімко здобув популярність у світі, тепер доступний і в Україні, повідомив керівник мінцифри Михайло Федоров.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми