Робота. Зарплата. Пенсії, Суспільство Автор: RomanK Друкувати

Скільки планують виплатити військовим після війни: хто отримає

 • Джерело: obozrevatel.com.  → Ключові теги: виплати військовим

  В Україні після закінчення війни військовослужбовцям виплачуватимуть суму коштів залежно від певних обставин. Водночас гроші не отримуватимуть лише строковики.

  6260_1556035560_atoo.jpg (52.19 Kb)


  Так, сума виплат залежатиме від посади, на якій був військовослужбовець. Про це йдеться в наказі Міноборони Про затвердження Порядку виплати грошового забезпечення військовослужбовцям Збройних сил України та деяким іншим особам.

  Якщо військового звільнили від служби за станом здоров'я, то він має право на одноразову виплату в 50% свого грошового забезпечення. Також на таку виплату можуть претендувати за таких умов:

  звільнення з військової служби за віком;
  у разі скорочення штату або проведення організаційних заходів;
  закінчення строку контракту;
  безпосереднє підпорядкування близькій особі;
  систематичне невиконання умов контракту командуванням;
  з настанням особливого періоду та небажанням продовжувати військову службу військовослужбовцем-жінкою, яка має дитину віком до 18 років.
  Зі свого боку офіцерам, які проходять кадрову військову службу та звільняються з неї за власним бажанням, через сімейні обставини або з інших поважних причин, можуть назначити одноразову грошову виплату в розмірі 25% від місячної зарплати. Для цього потрібно мати не менш ніж 10 календарних років вислуги перед державою.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі
На хвилі глобальної цифрової трансформації моделі децентралізованих фінансів (DeFi) все більше домінують у діловому та фінансовому середовищі. У цьому...
Новий гравець на фінансовому ринку Новий гравець на фінансовому ринку
Криптовалюти стали однією з найбільш гучних тем останніх років. Вони з'явилися як альтернатива грошам, акціям та іншим активам, і з того часу набули в...
ChatGPT в Україні: як працює та що там пишуть ChatGPT в Україні: як працює та що там пишуть
ChatGPT, який стрімко здобув популярність у світі, тепер доступний і в Україні, повідомив керівник мінцифри Михайло Федоров.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми