Робота. Зарплата. Пенсії, IT технології та телекомунікації, Суспільство Автор: RomanK Друкувати

На яких ІТ-спеціалістів стрімко зріс попит в Україні

 • Джерело: finance.ua.  → Ключові теги: вакансії, ІТ-спеціалісти

  У травні кількість вакансій для ІТ-спеціалістів збільшилася і доволі суттєво — на 17%.

  6253_blogery.jpg (47.3 Kb)


  Про це свідчать результати дослідження Dou.ua.

  Усього за минулий місяць на jobs.dou.ua було опубліковано 3802 вакансії (+576). Це майже стільки ж, як у січні та березні цього року, отож 2023-й поки що досить стабільний. Але показник цього місяця на 27% менший, ніж у травні 2022-го, і на 60% менший, ніж у травні 2021-го.

  Якщо порівняти травень 2022-го і травень 2023-го за кількістю вакансій, лише 12 категорій мають позитивну динаміку. Майже всі з них — нетехнічні.

  Тим часом 31 категорія показує негативну динаміку, у 15 з них — зменшення на понад 40%. Примітно, що в травні минулого року категорії QA та Front-end мали понад 400 вакансій кожна, нині — 172 і 175 відповідно.

  Якщо порівняти квітень і травень 2023-го, лише у восьми категоріях зменшилася кількість вакансій, а у 35 — збільшилася.

  У травні поки що найбільший у 2023 році показник кількості вакансій має низка категорій. Серед технічних це Analyst, Architect, Design, Other, Product Manager, з окремих технологій — Blockchain, Golang, Node. js, Salesforce, з нетехнічних — Marketing, SEO, Support.

  Зауважимо, що за останні півтора року поступово зменшився попит на Ruby-розробників: від 101 вакансії у січні 2022-го до 14 у травні цьогоріч.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі
На хвилі глобальної цифрової трансформації моделі децентралізованих фінансів (DeFi) все більше домінують у діловому та фінансовому середовищі. У цьому...
Новий гравець на фінансовому ринку Новий гравець на фінансовому ринку
Криптовалюти стали однією з найбільш гучних тем останніх років. Вони з'явилися як альтернатива грошам, акціям та іншим активам, і з того часу набули в...
ChatGPT в Україні: як працює та що там пишуть ChatGPT в Україні: як працює та що там пишуть
ChatGPT, який стрімко здобув популярність у світі, тепер доступний і в Україні, повідомив керівник мінцифри Михайло Федоров.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми