Робота. Зарплата. Пенсії, Суспільство Автор: RomanK Друкувати

Як насичується вакансіями український ринок праці

 • Джерело: finance.ua.  → Ключові теги: ринок праці

  Кількість вакансій на ринку праці України перевищила рівень до повномасштабного вторгнення росії, збільшується попит на робочу силу навіть в прифронтових регіонах

  0760_working_book_ukraine.jpg (.52 Kb)


  Про це сказала експертка з ринку праці Марія Абдулліна в ефірі телемарафону.

  «Ми бачимо, як насичується ринок праці вакансіями — це перевершило всі прогнози, які були протягом останніх 1,5 року. Сьогодні ми бачимо, що кількість вакансій в залежності від ресурсу або сягнула умовно довоєнного рівня, або вже перевищила», — сказала вона.
  Експертка пояснила, що бізнес відновлюється і він більш консолідований в містах мільйонниках — Київ, захід України.

  Крім того, з початку року пропозиції про роботу також активізувались і в прифронтових регіонах. Приріст відзначається від місяця до місяця.

  На думку Абдулліної, на збільшення вакансій вплинуло те, що багато українців різних професій задіяні в обороні країни і декілька мільйонів кваліфікованих людей виїхали за кордон. Тому роботодавці шукають нових робітників.

  Абдулліна зазначила, що в Києві найбільша кількість вакансій, але і найбільша кількість шукачів роботи. Крім того, досить активними стала Чернівецька область, Закарпаття, а також Хмельницький та Вінниця.

  За словами експертки, при цьому, зарплатня, яка пропонується у вакансіях може не відповідати очікуванням шукачів роботи, оскільки через війну теж постраждав малий і середній бізнес, тому не має змоги інколи платити повні ставки.

  Найгірша ситуація в туристичній сфері. «Її „трусило“ ковідом і зараз добиває війна. Але, навіть тут ми бачимо розвиток внутрішнього туризму», — пояснила вона.

  Водночас покращилась ситуація у сфері обслуговування: готелі, ресторани, кафе.

  «Дуже активно насичується вакансіями ця сфера. Це в основному на заході: Чернівці, Львів, Закарпатська область», — пояснила вона.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Нова технологія дозволяє відновлювати Seed Phrase: Революційний крок у збереженні криптовалют Нова технологія дозволяє відновлювати Seed Phrase: Революційний крок у збереженні криптовалют
Унікальний інструмент, що дозволяє відновлювати Seed Phrase (фразу для відновлення доступу до криптовалютного гаманця), вразив світ криптовалют. Seed ...
Пасивний дохід у світі криптовалют від SunMiner Пасивний дохід у світі криптовалют від SunMiner
Отримуйте щоденний пасивний дохід у світі криптовалют за допомогою SunMiner - провідного постачальника обчислювальної техніки.
Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі
На хвилі глобальної цифрової трансформації моделі децентралізованих фінансів (DeFi) все більше домінують у діловому та фінансовому середовищі. У цьому...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми