Робота. Зарплата. Пенсії Автор: RomanK Друкувати

Чи планує уряд підвищення пенсійного віку в Україні

 • Джерело: finance.ua.  → Ключові теги: пенсійний вік, підвищення

  В Україні вихід на пенсію залежить від кількості страхового стажу. У 2023 році для виходу на пенсію у 60 років потрібно мати щонайменше 30 років стажу.

  0137_working_book_ukraine.jpg (.52 Kb)


  Втім, чимало громадян переймаються через можливість підвищення пенсійного віку. Перша заступниця глави Мінсоцполітики Дарія Марчак в ефірі телемарафону прокоментувала це запитання.
  За її словами, наразі уряд не планує підвищення пенсійного віку в Україні. Втім, до 2028 року зростатиме необхідна мінімальна кількість страхового стажу.

  Також Марчак повідомила про індексацію пенсій з 1 квітня та 1 липня.
  «Ні, це питання не розглядається. Власне індексація не має ризиків, вона вже відбулася як факт. 1 квітня відбудеться щорічний перерахунок пенсій для працюючих пенсіонерів, а з 1 липня будуть індексовані пенсії для тих осіб, які були державними службовцями або співробітниками місцевих органів влади, науковцями та для деяких інших категорій громадян», — зазначила представниця Мінсоцполітики.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі
На хвилі глобальної цифрової трансформації моделі децентралізованих фінансів (DeFi) все більше домінують у діловому та фінансовому середовищі. У цьому...
Новий гравець на фінансовому ринку Новий гравець на фінансовому ринку
Криптовалюти стали однією з найбільш гучних тем останніх років. Вони з'явилися як альтернатива грошам, акціям та іншим активам, і з того часу набули в...
ChatGPT в Україні: як працює та що там пишуть ChatGPT в Україні: як працює та що там пишуть
ChatGPT, який стрімко здобув популярність у світі, тепер доступний і в Україні, повідомив керівник мінцифри Михайло Федоров.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми