Робота. Зарплата. Пенсії Автор: RomanK Друкувати

Зарплати у конвертах та неоформлення працівників: який штраф

 • Джерело: obozrevatel.com.  → Ключові теги: ДПС, легалізація праці

  В Україні Державна податкова служба разом із Держслужбою з питань праці разом перевірятимуть роботодавців. Мета – знайти тих, хто платить зарплати у конвертах, не оформляє найнятих працівників. За порушення загрожує штраф до 201 тис. грн.

  5963_1463683733_1072.jpg (65.68 Kb)


  "На початок 2022 року близько 3 млн працівників працювали без оформлення трудових відносин. При виплаті заробітної плати хоча б на рівні мінімальної – це майже 100 млрд гривень податків та зборів на рік, які можуть бути спрямовані на захист нашої держави", – пояснили у податковій. .

  Відповідальність за використання праці одного неоформленого працівника може становити до 201 тис. гривень. А це більше суми заробітної плати працівника на рівні мінімальної (6700 грн.) зі сплатою всіх податків та зборів за 2 роки роботи.

  "В умовах війни держава усі свої можливості спрямувала на забезпечення обороноздатності країни, боєздатності Збройних сил України та соціальний захист наших громадян. Для цього потрібна підтримка кожного громадянина за допомогою сплачених податків та єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування", – зазначають у відомстві.

  Податкова разом із Держслужбою з питань зайнятості складає список потенційних порушників. Це роботодавці у тих галузях, де традиційно офіційно не оформлюють співробітників. До такої галузі, наприклад, входить торгівля.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі
На хвилі глобальної цифрової трансформації моделі децентралізованих фінансів (DeFi) все більше домінують у діловому та фінансовому середовищі. У цьому...
Новий гравець на фінансовому ринку Новий гравець на фінансовому ринку
Криптовалюти стали однією з найбільш гучних тем останніх років. Вони з'явилися як альтернатива грошам, акціям та іншим активам, і з того часу набули в...
ChatGPT в Україні: як працює та що там пишуть ChatGPT в Україні: як працює та що там пишуть
ChatGPT, який стрімко здобув популярність у світі, тепер доступний і в Україні, повідомив керівник мінцифри Михайло Федоров.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми