Робота. Зарплата. Пенсії Автор: RomanK Друкувати

Хто з пенсіонерів чекає на квітневий перерахунок пенсій

 • Джерело: obozrevatel.com.  → Ключові теги: пенсії, перерахунок

  В Україні з 1 квітня перерахують пенсії приблизно 2,7 млн. пенсіонерів. Це ті українці, котрі продовжили працювати на заслуженому відпочинку. За законом, вони мають права на перерахунок виплат з урахуванням підвищення стажу. На 400 грн більше зможуть отримувати ті українці, які до підвищення мали 35 років стажу та пенсію у розмірі 7000 грн.

  4453_1470992131_7a72d90f31f9fb52c5168c052d0361c8_650x410_1_650x410.jpg (40.12 Kb)


  Такий перерахунок відбувається щорічно та гарантований 42 статтею закону "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування". Право на перерахунок мають ті українці, які станом на березень отримали щонайменше 24 місяці додаткового стажу.

  Припустимо, що українець із 35 роками стажу заробив на пенсію у розмірі 5000 грн. Після перерахунку зможе розраховувати на пенсію у розмірі 5285 грн. Щоб дізнатися, яку пенсію ви можете отримати після розрахунку, помножте свій стаж на розрахунковий розмір заробітку з формули розрахунку пенсії.

  Чим вище у вас пенсія на даний момент, тим більшим може бути розмір збільшення. Припустимо, якщо на даний момент ваша пенсія становить 7 тис. грн, після перерахунку збільшення може становити 400 грн, а пенсія буде близько 7400 грн.

  Зазначимо, наймасштабніше підвищення пенсій в Україні провели у березні 2023-го. Розмір збільшення становив близько 20% і для кожного українця був індивідуальним. Чим вища пенсія, тим більша надбавка. Важливо додати, що кожен українець може сам розрахувати свій майбутній розмір виплати. Розмір залежить від зарплати та стажу.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі
На хвилі глобальної цифрової трансформації моделі децентралізованих фінансів (DeFi) все більше домінують у діловому та фінансовому середовищі. У цьому...
Новий гравець на фінансовому ринку Новий гравець на фінансовому ринку
Криптовалюти стали однією з найбільш гучних тем останніх років. Вони з'явилися як альтернатива грошам, акціям та іншим активам, і з того часу набули в...
ChatGPT в Україні: як працює та що там пишуть ChatGPT в Україні: як працює та що там пишуть
ChatGPT, який стрімко здобув популярність у світі, тепер доступний і в Україні, повідомив керівник мінцифри Михайло Федоров.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми