Робота. Зарплата. Пенсії, Фінанси. Гроші. Валюта Автор: RomanK Друкувати

У ЗСУ готують додаткові виплати

 • Джерело: finance.ua.  → Ключові теги: ЗСУ, зарплата

  Уряд ухвалив постанову про щомісячні грошові виплати громадянам, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною і брали безпосередню участь у захисті суверенітету та територіальної цілісності України.

  7921_1f51c1cb0c86f9bbacdf61dccc99877b.jpg (83. Kb)

  Про це повідомляє пресслужба Міністерства соціальної політики.
  «20 січня Уряд ухвалив постанову, яка забезпечить здійснення щомісячних грошових виплат громадянам, що мають особливі заслуги перед Батьківщиною і брали безпосередню участь у захисті суверенітету та територіальної цілісності України, а також членам сімей загиблих (померлих) громадян з їх числа» — сказано в повідомленні.
  Документ визначає розміри виплат громадянам, які мають особливі заслуги перед батьківщиною та яким, починаючи з 2014 року, присвоєно звання Героя України з врученням ордена «Золота Зірка» — три розміри мінімальної зарплати, або 20 100 грн на 1 січня цього року.
  Розміри щомісячної грошової виплати залежно від присвоєної відзнаки з 2014 року:
  нагороджені орденом Богдана Хмельницького трьох ступенів — два розміри мінімальної зарплати, або 13 400 грн;
  нагороджені орденом «За мужність» трьох ступенів — один розмір мінімальної зарплати (6700 грн);
  нагороджені орденом княгині Ольги трьох ступенів — один розмір мінімальної заробітної плати (6700 грн);
  непрацездатні члени сім’ї загиблих (померлих) осіб із зазначеного переліку — один розмір мінімальної заробітної плати (6700 грн).
  Призначення та виплату щомісячної грошової виплати здійснюватиме Пенсійний фонд України.
  «Для тих осіб, які мають право на призначення щомісячної грошової виплати та на 1 січня 2023 р. перебували на обліку в територіальних органах ПФУ, органами Пенсійного фонду здійснюватиметься призначення автоматично за матеріалами пенсійних справ із виплатою з 1 січня 2023 року», — додали в Мінсоцполітики.
  Ті особи, які мають право на призначення щомісячної грошової виплати та не перебувають на обліку в органах ПФУ, мають звернутися до органів Пенсійного фонду. У разі звернення, призначення та виплата здійснюватиметься з 1 січня 2023 року.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Правила виготовлення та брендування промо продукції Правила виготовлення та брендування промо продукції
Промо-продукція відіграє ключову роль у будь-якій маркетинговій стратегії, будучи могутнім інструментом для залучення уваги до бренду та збільшення йо...
Команда Incrypted оголосила дату проведення Incrypted Conference 2024 Команда Incrypted оголосила дату проведення Incrypted Conference 2024
Криптомедіа Incrypted організовує один із найзнаковіших і наймасовіших криптоівентів уже вчетверте. Цього року Incrypted Conference відбудеться в нові...
Військторг – якісне спорядження за доступними цінами Військторг – якісне спорядження за доступними цінами
Військторг –  інтернет-магазин військового спорядження та амуніції. Пропонує великий вибір товарів для потреб військовослужбовців, мисливців та усіх, ...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми