Робота. Зарплата. Пенсії Автор: RomanK Друкувати

Яка зарплата українців в Європі

 • Джерело: finance.ua.  → Ключові теги: робота, Європа

  Вакансії для громадян України в Європі наразі є, хоча їх кількість відчутно зменшилася порівняно з передноворічним попитом на роботу іноземців.

  3385_864.jpg (38.55 Kb)


  Про це пишуть експерти Міграційної платформи EWL.

  Польща

  Робота для українців у Польщі є у провідних галузях, де працевлаштовуються громадяни України, у тому числі біженці. Це вакансії у сфері логістики, в якій шукають працівників складів.

  Також є робота є в автомобільній галузі, яка відчуває брак працівників.

  Більше вакансій з’являється на підприємствах харчової промисловості, які готуються до літнього сезону — наприклад, виробництві морозива.

  З 1 січня у Польщі підняли мінімальну ставку до 3490 злотих брутто (29,7 тис.грн), а в липні очікується ще одне підвищення — до 3600 злотих брутто (30,7 тис.грн).

  Середня зарплата для працівників, які виконують просту фізичну роботу і яка не вимагає знання польської мови — 4000-4400 злотих (34-37 тис. грн).

  Румунія

  В Румунії роботу для українців можна знайти на логістичних складах та виробництві.

  Зарплати у Румунії нижче порівняно з іншими країнами Європи. Тому ця країна намагається конкурувати кращими умовами для біженців з України, щоби заповнити вакансії і одночасно дати їм роботу у складний час.

  Деякі роботодавці запрошують на роботу жінок з України, пропонуючи безкоштовне житло та купони на безкоштовне харчування із середньою місячної зарплатою 550 євро (22 тис.грн).

  Один із автомобільних гігантів пропонує роботу виключно для українських жінок, які можуть приїхати до країни разом з дітьми. За проживання дітей теж не треба платити. Жінки самоорганізовуються по змінах і поки одні працюють, інші доглядають за дітьми. Таким чином, вони можуть не хвилюватися за безпеку дітей і одночасно заробити на простій фізичній роботі з виготовлення різних дротів для автомобілів, яка не вимагає якихось спеціальних навичок. В місяць виходить 550 євро.

  Чехія

  Серед затребуваних професій та актуальних вакансій в Чехії зараз — працівники логістичних складів для збору деталей кондиціонерів, вентиляторів і кондиціонерів для автомобілів або комплектування товари.

  Переважна більшість роботодавців пропонують безкоштовне житло для своїх працівників. Деякі підприємства забезпечують своїх працівників безкоштовним харчуванням або за пільговими цінами. Це робота, яка не вимагає знання чеської мови і досвіду.

  В місяць можна заробити — 25- 28 тис. крон нетто (42,1-47,2 тис. грн).

  Голландія

  В Нідерландах громадян України працевлаштовують на підприємствах з виробництва м’ясної продукції та логістичних складах із зарплатою 1800 євро на місяць брутто (72,2 тис.грн). Це також робота, яка не потребує спеціальних навичок чи знання мови.

  Натомість часто вимогою роботодавців є наявність посвідчення водія, щоби мати можливість доїхати на роботу на службовій машині, яку дають працівникам. Крім того, працевлаштуватися можуть ті, хто має статус тимчасової охорони, виданий Нідерланами, а також BSN — голландський аналог ідентифікаційного коду.

  Громадяни України з досвідом роботи у гастрономічній сфері та знанням англійської мови на комунікативному рівні можуть працевлаштуватися кухарями або офіціантами і отримувати зарплату 1900-2000 євро нетто (76,2-80,2 тис.грн).  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Нова технологія дозволяє відновлювати Seed Phrase: Революційний крок у збереженні криптовалют Нова технологія дозволяє відновлювати Seed Phrase: Революційний крок у збереженні криптовалют
Унікальний інструмент, що дозволяє відновлювати Seed Phrase (фразу для відновлення доступу до криптовалютного гаманця), вразив світ криптовалют. Seed ...
Пасивний дохід у світі криптовалют від SunMiner Пасивний дохід у світі криптовалют від SunMiner
Отримуйте щоденний пасивний дохід у світі криптовалют за допомогою SunMiner - провідного постачальника обчислювальної техніки.
Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі
На хвилі глобальної цифрової трансформації моделі децентралізованих фінансів (DeFi) все більше домінують у діловому та фінансовому середовищі. У цьому...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми