Робота. Зарплата. Пенсії Автор: RomanK Друкувати

Скільки робочих місць втратила Україна через війну

 • Джерело: gazeta.ua.  → Ключові теги: війна, робота

  Російське повномасштабне вторгнення в Україну негативно вплинуло на економіку країни та ринок праці.

  2204_____14644_729x547.jpg (61.32 Kb)


  За оцінками Міжнародної організації праці, зайнятість 2022 року буде на 15,5% (2,4 млн робочих місць) нижче, ніж торік. Про це йдеться в доповіді спеціалізованої установи системи Організації Об'єднаних Націй.

  У квітні 2022 року МОП прогнозувала, що буде втрата 4,8 млн робочих місць. Позитивна зміна сталася через зменшення кількості територій України, які перебувають під окупацією чи на яких тривають активні бойові дії. Однак це часткове відновлення ринку праці є скромним і крихким, зазначили в МОП.

  Також попередили, що велика кількість внутрішньо переміщених осіб і біженців, які шукають роботу в Україні й інших країнах, ускладнює проблеми й може призвести до зниження заробітної плати.

  За оцінками МОП, 10,4% довоєнної робочої сили країни зараз є біженцями в інших країнах. Ця група з 1,6 млн осіб складається переважно з жінок. Багато з них раніше працювали у сфері освіти, охорони здоров'я та соціального забезпечення. Нещодавнє опитування показало, що на сьогодні 28% опитаних українських біженців знайшли роботу за наймом або самозайняті в країнах, які їх приймають.

  "Наслідки конфлікту відчуваються на ринках праці сусідніх країн, що може призвести до політичної дестабілізації та дестабілізації ринку праці в цих країнах. Ще далі, у Центральній Азії та в усьому світі вони відбиваються у вищих і нестійких цінах, зростанні браку продовольчої безпеки й бідності", – зазначили в МОП.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Як TikTok використовують для просування бізнесу Як TikTok використовують для просування бізнесу
Соціальна мережа TikTok – це потужний та відносно дешевий спосіб у залученні клієнтів для вашого бізнесу в Інтернеті.
Продукція Pulsar - Тепловізори і тепловізійні приціли: огляд Продукція Pulsar - Тепловізори і тепловізійні приціли: огляд
Pulsar є відомим брендом у світі тепловізійних технологій, відомим своєю передовою продукцією для різних галузей, включаючи військове застосування, по...
Футбол: Не лише гра, але й вигідний бізнес Футбол: Не лише гра, але й вигідний бізнес
Футбол не лише захоплююча гра, а й великий бізнес, який має значний економічний вплив на глобальному рівні. Цей спорт залучає мільйони людей як гравці...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми