Робота. Зарплата. Пенсії Автор: RomanK Друкувати

Американцям даватимуть "підйомні" при працевлаштуванні

 • Джерело: finance.ua.  → Ключові теги: США

  У США через гостру нестачу кадрів роботодавці змушені доплачувати новим співробітникам при працевлаштуванні. Розмір бонусів для американців коливається від 150 до 100 тисяч доларів в деяких сферах.

  5273_off_shor_1_650x410.jpg (69.64 Kb)


  Про це повідомляється в дослідженні консалтингової компанії GlobalData.

  Передплатний бонус – доплата при працевлаштуванні – підвищує привабливість вакансії для шукачів роботи, що особливо актуально при дефіциті робочої сили.

  Так, за рік кількість оголошень з підписним бонусом зросла на рекордні 454% – з 10 тисяч в серпні 2020 року до більш ніж 57 тисяч в серпні 2021 року.

  Аналітики відзначають, що бум подібних пропозицій спостерігається у всіх галузях, проте лідером стала охорона здоров’я.

  Повідомляється, що успішним кандидатам на вакансії лікаря-невролога, що займається лікуванням розсіяного склерозу, і стоматолога-терапевта виплатили бонус, розмір якого може досягати $100 тисяч.

  Експерти пов’язують такий гострий дефіцит кадрів з пандемією коронавірусу – через страх заразитися «дельта»-штаммом люди вважають за краще перечекати, поки хвиля нових випадків спаде. Час потенційні співробітники витрачають на пошук місця з більш високою оплатою і безпечними умовами працями.

  З цієї причини працівників найважче знайти в офіси та інші «відкриті» робочі місця, де високий ризик інфікування. У подібні вакансії розмір підписного бонусу особливо великий.

  Поки в Сполучених Штатах роботодавці конкурують між собою за співробітників, експерти попереджають, що кожен п’ятий британець може втратити роботу в зв’язку з масовим переходом на віддалену роботу. Компаніям буде вигідніше наймати співробітників з інших країн, сплачуючи іноземцям менше, ніж громадянам Сполученого Королівства.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Нова технологія дозволяє відновлювати Seed Phrase: Революційний крок у збереженні криптовалют Нова технологія дозволяє відновлювати Seed Phrase: Революційний крок у збереженні криптовалют
Унікальний інструмент, що дозволяє відновлювати Seed Phrase (фразу для відновлення доступу до криптовалютного гаманця), вразив світ криптовалют. Seed ...
Пасивний дохід у світі криптовалют від SunMiner Пасивний дохід у світі криптовалют від SunMiner
Отримуйте щоденний пасивний дохід у світі криптовалют за допомогою SunMiner - провідного постачальника обчислювальної техніки.
Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі
На хвилі глобальної цифрової трансформації моделі децентралізованих фінансів (DeFi) все більше домінують у діловому та фінансовому середовищі. У цьому...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми