Робота. Зарплата. Пенсії Автор: RomanK Друкувати

Зарплата вчителів: стаж, класи, кабінети та інші надбавки

 • Джерело: gazeta.ua.  → Ключові теги: вчителі, зарплата

  Додаткові кошти до тарифної ставки вчителі в Україні отримують за вислугу років, престижність праці, перевірку зошитів, завідування кабінетом та інші.

  0353_programma-gosudarstvennogo-sofinansirovaniya-pensii-800x450.jpg (38.27 Kb)

  Наразі ставка вчителя становить 18 годин. Так, спеціаліст отримує 3784 грн, педагог другої категорії 4073 грн, першої – 4361 грн, а вищої – 4649 грн.

  За престижність педагогічної праці можна отримати 20% від ставки. За перевірку зошитів з української мови і літератури та зарубіжної літератури – 20%, з іноземної – 10%, з математики – 15%.

  Якщо вчитель завідує кабінетом інформатики, то ще додатково отримає до 13% від ставки, якщо іншим кабінетом – то до 10%.

  Класне керівництво 1-4 класів оцінюється у 20%, а 5-11 – у 25%. За вчене звання “старший вчитель” можна отримати 10% від ставки до зарплати, а за “вчителя-методиста” – 15%.

  Якщо у вчителя педагогічний стаж 3-10 років, то він додатково отримає 10%, якщо до 20 років – 20%, а від 30-ти – 30%.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Правила виготовлення та брендування промо продукції Правила виготовлення та брендування промо продукції
Промо-продукція відіграє ключову роль у будь-якій маркетинговій стратегії, будучи могутнім інструментом для залучення уваги до бренду та збільшення йо...
Команда Incrypted оголосила дату проведення Incrypted Conference 2024 Команда Incrypted оголосила дату проведення Incrypted Conference 2024
Криптомедіа Incrypted організовує один із найзнаковіших і наймасовіших криптоівентів уже вчетверте. Цього року Incrypted Conference відбудеться в нові...
Військторг – якісне спорядження за доступними цінами Військторг – якісне спорядження за доступними цінами
Військторг –  інтернет-магазин військового спорядження та амуніції. Пропонує великий вибір товарів для потреб військовослужбовців, мисливців та усіх, ...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми