Приватизація Автор: admin Друкувати

"Укргеофізика" купила комп'ютери з націнкою в 11 разів

 • .  → Ключові теги: держбюджет, Укргеофізика, комп'ютери

  Державне геофізичне підприємство "Укргеофізика" уклало низку угод на придбання комп’ютерного устаткування на суму 60,90 млн грн.

  Про це повідомив сайт "Наші гроші" з посиланням на "Вісник державних закупівель".


  1512_4.jpgРішення прийняте 21 серпня за результатами проведених тендерів.

  ТОВ "Маестро Торг" отримає 11,88 млн грн за апаратний комплекс на базі кластерних технологій Promax 2D/3D.

  ТОВ "Індекстрейд Україна" отримає 49,02 млн грн за канали до наземної геофізичної телеметричної системи для реєстрації сейсмічної інформації Input/Output System Four, АС.

  Єдині допущені до участі в цих тендерах конкуренти – "Ексімтрансресурс" і "Авіарм" - пропонували продукцію на 0,05% дорожче.

  Компанія "Прексім Д", яка пропонувала апаратний комплекс на базі кластерних технологій Promax 2D/3D за 1,08 млн грн, не була допущена до участі.

  Конкурсний комітет вирішив, що ця пропозиція не відповідає технічному завданню і обрав переможцем "Маестро Торг" з ціною 11,88 млн грн, що в одинадцять разів дорожче відхиленої пропозиції.

  ТОВ "Маестро Торг" та ТОВ "Індекстрейд Україна" до червня цього року були зареєстровані на Олександра Недорізанюка з села Красногірка Житомирської області. Однак напередодні тендеру компанії отримали нових власників.

  "Маестро Торг" було перереєстровано на Володимира Паршина з Джанкою, "Індекстрейд Україна" – на Володимира Стрельченка з Луганської обл. При цьому статутні капітали фірм було збільшено зі 100 грн до 4,2 млн грн і 7,6 млн грн відповідно.

  У відкритих джерелах немає даних про ці компанії та їх власників, повідомляє видання.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Нова технологія дозволяє відновлювати Seed Phrase: Революційний крок у збереженні криптовалют Нова технологія дозволяє відновлювати Seed Phrase: Революційний крок у збереженні криптовалют
Унікальний інструмент, що дозволяє відновлювати Seed Phrase (фразу для відновлення доступу до криптовалютного гаманця), вразив світ криптовалют. Seed ...
Пасивний дохід у світі криптовалют від SunMiner Пасивний дохід у світі криптовалют від SunMiner
Отримуйте щоденний пасивний дохід у світі криптовалют за допомогою SunMiner - провідного постачальника обчислювальної техніки.
Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі
На хвилі глобальної цифрової трансформації моделі децентралізованих фінансів (DeFi) все більше домінують у діловому та фінансовому середовищі. У цьому...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми