Приватизація Автор: RomanK Друкувати

Україна продасть три державних гіганта

 • Джерело: finance.ua.  → Ключові теги: приватизація

  Фонд держмайна готує до приватизації підприємства у Запоріжжі — «Запорізький титано-магнієвий комбінат», «Кремнійполімер» та «Запорізький виробничий алюмінієвий комбінат».

  9456_1807580.jpg (61.83 Kb)


  Про це повідомила пресслужба ФДМУ.
  «Заступниця Голови ФДМУ Яна Матієва відвідала промислові підприємства в Запоріжжі, обговорила з керівництвом їх роботу та підготовку до приватизації», — сказано в повідомленні.

  У ФДМУ впевнені, що кожне з підприємств стане перспективним активом для майбутніх інвесторів.
  У чому перспективність активів:
  Запорізький титано-магнієвий комбінат — єдиний у Європі виробник губчастого титану;
  Кремнійполімер — єдиний в Україні виробник кремнійорганічної продукції (силіконів);
  Запорізький виробничий алюмінієвий комбінат — колишній флагман алюмінієвої промисловості, єдиний виробник первинного алюмінію.
  «Наша мета — готувати підприємства до приватизації та зробити їх привабливими для інвесторів. Кошти від приватизації ми направляємо на підтримку Сил Оборони», — зазначила Яна Матієва.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі
На хвилі глобальної цифрової трансформації моделі децентралізованих фінансів (DeFi) все більше домінують у діловому та фінансовому середовищі. У цьому...
Новий гравець на фінансовому ринку Новий гравець на фінансовому ринку
Криптовалюти стали однією з найбільш гучних тем останніх років. Вони з'явилися як альтернатива грошам, акціям та іншим активам, і з того часу набули в...
ChatGPT в Україні: як працює та що там пишуть ChatGPT в Україні: як працює та що там пишуть
ChatGPT, який стрімко здобув популярність у світі, тепер доступний і в Україні, повідомив керівник мінцифри Михайло Федоров.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми