Приватизація Автор: RomanK Друкувати

Україна провалює цьогорічну приватизацію

 • Джерело: depo.ua.  → Ключові теги: приватизація

  План надходжень до бюджету від приватизації, встановлений на 2019 рік, станом на початок серпня виконали лише на 2,1%.

  3474_1f51c1cb0c86f9bbacdf61dccc99877b.jpg (83. Kb)


  Про це повідомляє Міністерство фінансів України.

  Там зазначають, що загалом від початку року держава отримала близько 400 мільйонів гривень від приватизації. Ці надходження забезпечила мала приватизація, яка проводиться через систему "Prozorro.Продажі".

  Водночас жодне з підприємств так званої великої приватизації державі продати так і не вдалося.

  Надходження до бюджету, які мала забезпечити приватизація, замінили за допомогою державних запозичень. Зокрема, завдяки цьому держава від початку року позичила 311,5 мільярда гривень.

  При цьому у Мінфіні заявляють, що для подальшого фінансування бюджету України до кінця 2019 року вкрай важливо розпочати велику приватизацію.

  "Водночас для фінансування бюджету вкрай важливо забезпечити початок великої приватизації вже цього року", — повідомили у Мінфіні.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі
На хвилі глобальної цифрової трансформації моделі децентралізованих фінансів (DeFi) все більше домінують у діловому та фінансовому середовищі. У цьому...
Новий гравець на фінансовому ринку Новий гравець на фінансовому ринку
Криптовалюти стали однією з найбільш гучних тем останніх років. Вони з'явилися як альтернатива грошам, акціям та іншим активам, і з того часу набули в...
ChatGPT в Україні: як працює та що там пишуть ChatGPT в Україні: як працює та що там пишуть
ChatGPT, який стрімко здобув популярність у світі, тепер доступний і в Україні, повідомив керівник мінцифри Михайло Федоров.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми