Податки та законодавство Автор: profi Друкувати

Міндоходів вводить електронні податкові перевірки

 • Джерело: businessua.com.  → Ключові теги: Міндоходів, податкова, перевірки, електронні

  Міністерство доходів і зборів планує поліпшити якість податкового аудиту шляхом проведення електронних перевірок. Механізм електронних перевірок , права та обов'язки платників і податкових аудиторів визначені в розробленому міністерством проекті закону "Про внесення змін до Податкового кодексу щодо подальшого впровадження електронного сервісу і здійснення електронних перевірок".


  yyytttttddd2211.jpg

  Зокрема, пропонують законодавчо врегулювати питання проведення контролюючими органами електронних перевірок на підставі даних, зазначених у податкових деклараціях та електронних документах платника податків. Такі перевірки проводитимуться за заявою платника податків.

  З 2015 р. послуга буде доступна для всіх представників малого та середнього бізнесу , що працюють на загальній системі оподаткування, з 2016 р. - для всіх категорій платників податків.

  "Запровадження електронних перевірок - це частина нашої стратегії з розвитку податкового сервісу, дерегуляції ведення підприємницької діяльності", - зазначив міністр доходів і зборів Олександр Клименко.

  Читайте також: "Держбюджет-2014 поповнять новими податками".

  Крім того, фахівці міністерства запевняють, що існуюча інфраструктура електронного документообігу дозволить перейти на дистанційний аудит без додаткових витрат як для бюджету, так і для платників податків.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Нова технологія дозволяє відновлювати Seed Phrase: Революційний крок у збереженні криптовалют Нова технологія дозволяє відновлювати Seed Phrase: Революційний крок у збереженні криптовалют
Унікальний інструмент, що дозволяє відновлювати Seed Phrase (фразу для відновлення доступу до криптовалютного гаманця), вразив світ криптовалют. Seed ...
Пасивний дохід у світі криптовалют від SunMiner Пасивний дохід у світі криптовалют від SunMiner
Отримуйте щоденний пасивний дохід у світі криптовалют за допомогою SunMiner - провідного постачальника обчислювальної техніки.
Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі
На хвилі глобальної цифрової трансформації моделі децентралізованих фінансів (DeFi) все більше домінують у діловому та фінансовому середовищі. У цьому...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми