Податки та законодавство Автор: RomanK Друкувати

Частині ФОПів анулювали податки

 • Джерело: finance.ua.  → Ключові теги: ФОП, податки

  Деяких підприємців в Україні звільнили від сплати єдиного податку. Це стосується фізичних осіб-підприємців (ФОП) першої та другої груп, які потрапили під мобілізацію під час дії воєнного стану, та у яких немає підлеглих.

  1695_1f51c1cb0c86f9bbacdf61dccc99877b.jpg (83. Kb)

  Про це повідомляє Державна податкова служба.

  У відомстві зазначили, що фізособи-підприємці, яких мобілізували, тимчасово звільнені від оподаткування під час дії воєнного стану.
  Вони можуть не сплачувати:
  податок на доходи фізичних осіб (ПДФО);
  єдиний податок;
  єдиний соціальний внесок.
  Як мобілізованим підприємцям не сплачувати податки
  У держструктурі зазначили, протягом 10 днів після демобілізації чи 10 днів після закінчення терміну реабілітації (у разі наявності травм), самозайняті українські громадяни повинні звернутися в орган доходів та зборів за місцем податкової реєстрації та надати:
  заяву самозайнятої особи;
  копію військового квитка чи іншого документа, виданого відповідним державним органом, із зазначенням даних про призов на військову службу під час мобілізації.

  «Якщо ФОП після демобілізації перебуває на лікуванні (реабілітації) у зв’язку з виконанням обов’язків під час мобілізації, на особливий період, заява з копією відповідного документа подаються протягом 10 днів після закінчення її лікування (реабілітації)», — йдеться у повідомленні.
  У ДПС зазначають, що на період дії воєнного стану призов на військову службу є для фізособи офіційною підставою не сплачувати податки.
  У випадку, якщо у підприємця немає можливості подати заяву, документи чи копії у встановлений термін, йому необхідно надати їх разом з можливістю виконання податкових обов’язків (подання звітності, реєстрація податкових накладних, сплата невиконаного податкового зобов’язання).
  Однак зробити це необхідно не пізніше ніж за 60 календарних днів з першого дня місяця за місяцем появи такої можливості.

  «Якщо контролюючий орган вирішить, що у ФОПа відсутня можливість своєчасно виконувати свої податкові зобов’язання, підприємцю не загрожує жодна передбачена законом відповідальність», — йдеться у повідомленні.
  Нагадаємо, до зведеного бюджету у січні - березні 2024 року по платежах, що контролюються Державною податковою службою, надійшло 401,4 млрд грн.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Правила виготовлення та брендування промо продукції Правила виготовлення та брендування промо продукції
Промо-продукція відіграє ключову роль у будь-якій маркетинговій стратегії, будучи могутнім інструментом для залучення уваги до бренду та збільшення йо...
Команда Incrypted оголосила дату проведення Incrypted Conference 2024 Команда Incrypted оголосила дату проведення Incrypted Conference 2024
Криптомедіа Incrypted організовує один із найзнаковіших і наймасовіших криптоівентів уже вчетверте. Цього року Incrypted Conference відбудеться в нові...
Військторг – якісне спорядження за доступними цінами Військторг – якісне спорядження за доступними цінами
Військторг –  інтернет-магазин військового спорядження та амуніції. Пропонує великий вибір товарів для потреб військовослужбовців, мисливців та усіх, ...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми