Податки та законодавство, Суспільство Автор: RomanK Друкувати

Як відстояти свої права у супермаркеті

 • Джерело: obozrevatel.com.  → Ключові теги: супермаркети, права покупця

  Охоронці в магазинах та супермаркетах не мають права змушувати покупців оплачувати зіпсований товар. Причина – часто вони не представляють ці заклади, оскільки працюють за наймом від інших компаній. А тому подібні дії можуть стати приводом для виклику поліції.

  3660_4cd79f7-depositphotos-vectorfusionart.jpg (46.66 Kb)


  Про це повідомили експерти "Захисту прав споживачів". Вони зазначили: якщо охоронці роблять подібні дії, то грубо порушують у такий спосіб законодавство.

  Ба більше, наголосили експерти, товару із зіпсованою упаковкою взагалі не має бути у магазині. Відповідно, наявність такого є відповідальністю саме закладу, а не покупця.

  "Охоронці не мають права говорити, що робити з товарами – часто вони не представляють магазин. Тому щодо товарів завжди розмовляйте тільки з продавцями магазину", – йдеться у повідомленні.

  Як себе захистити

  Водночас експерти зазначають: у разі вчинення охоронцями неправомірних дій покупець має насамперед вимагати перегляд відео з камер спостереження. Так можна буде чітко довести, що висунуті претензії є безпідставними.

  Втім, визнають вони, це може не привести до бажаного результату – і охоронці можуть продовжити вимагати сплатити за зіпсований товар. У такому разі треба звертатися вже до поліції.

  "Якщо тебе змушують оплатити зіпсований товар – це грубе порушення багатьох статей Закону України "Про захист прав споживачів". Тому ти можеш звертатись до правоохоронних органів. Нагадайте, що товару із зіпсованою упаковкою не має бути в магазині, вимагайте перегляд камер спостереження. Якщо не допомагає – викликайте поліцію", – порадили експерти.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Як TikTok використовують для просування бізнесу Як TikTok використовують для просування бізнесу
Соціальна мережа TikTok – це потужний та відносно дешевий спосіб у залученні клієнтів для вашого бізнесу в Інтернеті.
Продукція Pulsar - Тепловізори і тепловізійні приціли: огляд Продукція Pulsar - Тепловізори і тепловізійні приціли: огляд
Pulsar є відомим брендом у світі тепловізійних технологій, відомим своєю передовою продукцією для різних галузей, включаючи військове застосування, по...
Футбол: Не лише гра, але й вигідний бізнес Футбол: Не лише гра, але й вигідний бізнес
Футбол не лише захоплююча гра, а й великий бізнес, який має значний економічний вплив на глобальному рівні. Цей спорт залучає мільйони людей як гравці...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми