Податки та законодавство, Влада та політики, Суспільство Автор: RomanK Друкувати

Фінляндія вирішила відмовити в захисті одній з категорій біженців

 • Джерело: finance.ua.  → Ключові теги: Фінляндія, біженці

  Уряд Фінляндії прийняв рішення відмовити в захисті одній з категорій біженців. Зокрема, мовиться про тих, які походять з України, але мають громадянство третіх країн.

  2341_im8x383-ukraine-eu_volynnews.jpg (51.95 Kb)


  Міністерство внутрішніх справ країни оголосило, що особам без українського громадянства, статусу міжнародного захисту чи дозволу на постійне проживання більше не надаватиметься захист у Фінляндії. З чим пов’язана зміна правил та кому буде відмовлено в захисті в Фінляндії - далі в матеріалі.
  Що відомо
  Нещодавно на засіданні 7 вересня уряд Фінляндії прийняв рішення про те, що біженці без українського громадянства не матимуть захисту. Однак варто зазначити, що особам, які вже отримали притулок у Фінляндії, буде дозволено залишатися в країні до 4 березня 2024 року.
  Тимчасовий захист тепер надаватиметься лише тим особам без громадянства України, які раніше мали дозвіл на постійне проживання в країні або отримали статус міжнародного захисту. Цей новий захід матиме значні наслідки для тих, хто шукає притулку чи проживання в Фінляндії.

  Фінляндія також вирішила відмовити у захисті особам, які тимчасово проживали в Україні з метою навчання або працевлаштування. Це рішення, однак, містить суттєвий виняток, згідно з яким громадяни третіх країн все ж матимуть право на тимчасовий захист, якщо будуть визнані членами сім'ї громадян України.

  Крім того, будуть вжиті жорсткі заходи для ідентифікації тих осіб, які мають громадянство третіх країн, але не мають поважних причин проживати в країні-члені ЄС. У таких випадках ці особи будуть репатрійовані на свою Батьківщину.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Підбираємо найкращі акції для купівлі у 2024 році Підбираємо найкращі акції для купівлі у 2024 році
Інвестування може стати захопливим та прибутковим заняттям, але лише за умови грамотного підходу. Сучасний ринковий гравець отримує доступ до численни...
Нова технологія дозволяє відновлювати Seed Phrase: Революційний крок у збереженні криптовалют Нова технологія дозволяє відновлювати Seed Phrase: Революційний крок у збереженні криптовалют
Унікальний інструмент, що дозволяє відновлювати Seed Phrase (фразу для відновлення доступу до криптовалютного гаманця), вразив світ криптовалют. Seed ...
Пасивний дохід у світі криптовалют від SunMiner Пасивний дохід у світі криптовалют від SunMiner
Отримуйте щоденний пасивний дохід у світі криптовалют за допомогою SunMiner - провідного постачальника обчислювальної техніки.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми