Податки та законодавство, Влада та політики, Суспільство Автор: RomanK Друкувати

Як не стати жертвою обману з боку супермаркетів та магазинів

 • Джерело: obozrevatel.com.  → Ключові теги: права покупців

  Охоронці у магазинах та супермаркетах не мають права змушувати покупців оплачувати зіпсований товар. Справа в тому, що найчастіше ці люди не представляють магазин - адже працюють за наймом від іншої компанії. Більше того, подібна вимога є грубим порушенням законодавства.

  9237_gnach1_jpg_resized.jpg (64.02 Kb)


  Про це повідомили експерти "Захисту прав споживачів" . Там зазначили:

  товарів із зіпсованою упаковкою не повинно бути у магазині в принципі;
  щодо будь-яких товарів покупці повинні розмовляти тільки з продавцями.
  "Охоронці не мають права говорити, що робити з товарами – вони часто не представляють магазин. Якщо ж змушують сплатити зіпсований товар, це є грубим порушенням багатьох статей Закону України "Про захист прав споживачів", – йдеться у повідомленні.

  Як себе захистити

  Експерти зазначають: у разі виникнення подібної ситуації, покупець має насамперед вимагати перегляду відео з камер спостереження. Так можна буде чітко довести, що претензії охоронця є безпідставними.

  Якщо це не допоможе вирішити ситуацію, слід викликати поліцію.

  Українців дурять на касах у супермаркеті

  Водночас українці нерідко стають жертвами обманів з боку супермаркетів та магазинів . Зокрема ті спеціально встановлюють ціни, які при округленні здачі дозволяють більше грошей залишати у продавця.

  Наприклад, за ціною 9,96 грн, 9,97 грн, 9,98 грн або 9,99 грн ви все одно повинні заплатити магазину 10 грн. Якщо не бажаєте переплачувати – використовуйте для розрахунку банківську картку. Тоді правила округлення не діють.

  Крім того, часто на касах та у відділах магазинів за допомогою простих махінацій можуть показувати неправильну вагу. Іноді при цьому використовують спеціальні грузики, нитки, а окремих випадках просто непомітно кладуть предмети при зважуванні. Тому важливо перевіряти вагу на контрольних вагах не лише на ринках, а й у супермаркетах.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Підбираємо найкращі акції для купівлі у 2024 році Підбираємо найкращі акції для купівлі у 2024 році
Інвестування може стати захопливим та прибутковим заняттям, але лише за умови грамотного підходу. Сучасний ринковий гравець отримує доступ до численни...
Нова технологія дозволяє відновлювати Seed Phrase: Революційний крок у збереженні криптовалют Нова технологія дозволяє відновлювати Seed Phrase: Революційний крок у збереженні криптовалют
Унікальний інструмент, що дозволяє відновлювати Seed Phrase (фразу для відновлення доступу до криптовалютного гаманця), вразив світ криптовалют. Seed ...
Пасивний дохід у світі криптовалют від SunMiner Пасивний дохід у світі криптовалют від SunMiner
Отримуйте щоденний пасивний дохід у світі криптовалют за допомогою SunMiner - провідного постачальника обчислювальної техніки.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми