Податки та законодавство, Транспорт та авто, Суспільство Автор: RomanK Друкувати

Кого хочуть звільнити від податків при ввезенні авто

 • Джерело: finance.ua.  → Ключові теги: ввезення авто. мито, ПДВ

  У Верховній Раді запропонували звільнити військовослужбовців і ветеранів від сплати ввізного мита, акцизів і ПДВ при ввезенні авто. Для цього було зареєстровано два законопроєкти. Про це розповіли на сайті парламенту України.

  9916_1470992131_7a72d90f31f9fb52c5168c052d0361c8_650x410_1_650x410.jpg (40.12 Kb)


  У Верховній Раді зареєстровано два законопроєкти про звільнення від оподаткування ввізним митом (проєкт № 9639), акцизним податком і ПДВ (проєкт № 9640) легкових автомобілів, кузовів до них, причепів і напівпричепів.

  Кому це буде доступно? Таку можливість хочуть надати військовослужбовцям, учасникам бойових дій та особам з інвалідністю через війну.

  Якщо ці два законопроєкти буде ухвалено, зазначені категорії осіб зможуть одноразово імпортувати в Україну автомобіль без сплати ввізного мита, акцизів і ПДВ. Ця норма діятиме під час дії воєнного стану, а також ще шість місяців після його припинення.

  Крім цього автомобіль може імпортувати на територію України інша особа за дорученням. Ці авто можна передавати в користування членам сім'ї військового або ветерана.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Підбираємо найкращі акції для купівлі у 2024 році Підбираємо найкращі акції для купівлі у 2024 році
Інвестування може стати захопливим та прибутковим заняттям, але лише за умови грамотного підходу. Сучасний ринковий гравець отримує доступ до численни...
Нова технологія дозволяє відновлювати Seed Phrase: Революційний крок у збереженні криптовалют Нова технологія дозволяє відновлювати Seed Phrase: Революційний крок у збереженні криптовалют
Унікальний інструмент, що дозволяє відновлювати Seed Phrase (фразу для відновлення доступу до криптовалютного гаманця), вразив світ криптовалют. Seed ...
Пасивний дохід у світі криптовалют від SunMiner Пасивний дохід у світі криптовалют від SunMiner
Отримуйте щоденний пасивний дохід у світі криптовалют за допомогою SunMiner - провідного постачальника обчислювальної техніки.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми