Податки та законодавство, Влада та політики, Суспільство Автор: RomanK Друкувати

Продаж яких тютюнових виробів із добавками тепер під забороною

 • Джерело: obozrevatel.com.  → Ключові теги: заборона, продаж ароматизованих сигарет

  В Україні з 11 липня набувають чинності деякі зміни антитютюнового законодавства. Зокрема, забороняється продаж ароматизованих сигарет.

  0105_96461.jpg (67.65 Kb)


  Також вводиться відповідальність щодо заборони куріння з використанням пристроїв для нагріву в усіх громадських місцях та приміщеннях за аналогією з курінням звичайних цигарок. Про це йдеться в повідомленні Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів.

  Також буде заборонено рекламу та стимулювання продажу тютюнових виробів, електронних сигарет та рідин до них. А за продаж неповнолітнім каратимуть штрафом у розмірі 1020 грн.

  Продаж яких тютюнових виробів із добавками тепер під забороною?

  Вітаміни та псевдокорисні добавки;
  кофеїн, таурин та енергетичні добавки;
  добавки, що роблять викиди кольоровими;
  полегшуючі засвоєння нікотину добавки.
  Також законом України передбачено обмеження продажів рідин до електронних сигарет з нікотином або без, якщо вони мають вищезгадані добавки, а також:

  з об'ємом заправних контейнерів понад 10 мл;
  обсяг одноразових е-сигарет або картриджів – більше 2 мл;
  місткість нікотину – понад 20 мг на 1 мл.
  Крім того, забороненими стануть сигарети та тютюн для самокруток, які мають характерний смак та запах диму, з нікотином чи смаковими та ароматичними добавками.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Нова технологія дозволяє відновлювати Seed Phrase: Революційний крок у збереженні криптовалют Нова технологія дозволяє відновлювати Seed Phrase: Революційний крок у збереженні криптовалют
Унікальний інструмент, що дозволяє відновлювати Seed Phrase (фразу для відновлення доступу до криптовалютного гаманця), вразив світ криптовалют. Seed ...
Пасивний дохід у світі криптовалют від SunMiner Пасивний дохід у світі криптовалют від SunMiner
Отримуйте щоденний пасивний дохід у світі криптовалют за допомогою SunMiner - провідного постачальника обчислювальної техніки.
Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі
На хвилі глобальної цифрової трансформації моделі децентралізованих фінансів (DeFi) все більше домінують у діловому та фінансовому середовищі. У цьому...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми