Податки та законодавство Автор: admin Друкувати

В яких випадках потрібна ліквідація ФОП

  • Джерело: businessua.com.  → Ключові теги: ФОП

    Фізична особа-підприємець або ФОП - стрижневе поняття для економіки України. Зараз будь-який суб'єкт має право вести підприємницьку діяльність лише після державної реєстрації і сплати відповідних внесків. Однак інколи виникає потреба у припиненні дії такого статусу. Саме про це і піде мова далі

    2413_zavantazhennya_7.jpg (8.91 Kb)

    Отже, ліквідація ФОП, СПД має здійснюватись виключно у рамках діючого законодавства. Недотримання ж його умов може призвести до значно більших грошових витрат та інших проблем. Одразу скажемо, що процедура буває добровільною або примусовою.

    Причиною п'ятої частини усіх заяв є звичайна неспроможність вести діяльність. В результаті людина не здатна сплачувати до бюджету єдиний соціальний внесок, котрий на 2019 рік той складає рівно 918 гривень без комісії. А в понад 50% випадків мова йде про стандартне розширення бізнесу, котре передбачає зміну організаційно-правових форм. Статистика змінюється щороку, однак коливання тут не такі вже й суттєві..

    Найпростіший спосіб ліквідувати ФОП - це звернутись у фірму "Абсолют", де вам усе покажуть та розкажуть. Із переваг назвемо простоту, гарантію якості і низьку ціну послуг у підсумку. Підставами ж для звернення можуть стати:

    1) Бажання власника. Це найбільш популярний варіант закриття бізнесу. Тут до ФОП не виникає зайвих питань, адже і власне реєстрація була його чи її рішенням. Оскільки ФОП є суб'єктом господарювання, то відмова від цих прав повинна бути прописана у відповідних документах .

    2) Смерть власника. Відхід з життя ФОП автоматично веде до втрати статусу, однак родичам чи довіреним особам слід дотриматись усіх формальностей і затвердити це письмово.

    3) Рішення суду про припинення власником підприємницької діяльності. Інколи суд забороняє людям вести бізнес, а отже і реєструвати себе підприємцем.

    4) Рішення суду, яке визнає власника померлим або зниклим без вести. Це необхідно, коли у вас на руках немає свідоцтва про смерть. Якщо суд вирішить, що ФОП безвісно відсутня, ліквідацію ніщо не буде заважати.

    5) Рішення суду, яке визнає власника недієздатним. Тут також варто звертатись до суду й отримати схожий "папірець". Цього достатньо.

    6) Оголошення власника банкрутом. Варто наголосити, що йдеться про завершену процедуру банкрутства. В такому разі статус фізичної особи-підприємця також можна ліквідувати за загальною схемою.

    Як бачите, процедура припинення діяльності ФОП доволі заплутана, але нею аж ніяк не можна нехтувати.



    ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Команда Incrypted оголосила дату проведення Incrypted Conference 2024 Команда Incrypted оголосила дату проведення Incrypted Conference 2024
Криптомедіа Incrypted організовує один із найзнаковіших і наймасовіших криптоівентів уже вчетверте. Цього року Incrypted Conference відбудеться в нові...
Військторг – якісне спорядження за доступними цінами Військторг – якісне спорядження за доступними цінами
Військторг –  інтернет-магазин військового спорядження та амуніції. Пропонує великий вибір товарів для потреб військовослужбовців, мисливців та усіх, ...
Зустрічайте нову легенду - Lexus GX 2024 Зустрічайте нову легенду - Lexus GX 2024
З початком 2020-х років індустрія автомобілебудування переживає шалений період інновацій та електрифікації. У світі, де більше уваги приділяється смар...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми