Новини Автор: admin Друкувати

Благодійна активність компанії Double Case

 • Джерело: businessua.com.  → Ключові теги: Double Case

  Благодійна активність компанії Double Case

  Щороку, в період зимових свят, компанія Double Case проводить благодійну акцію, щоб допомогти дітям, які опинилися у важкій життєвій ситуації.

  Представники офісів Double Case відвідують спеціалізовані установи, як-от: психоневрологічний будинок дитини №3 в Одесі, Святошинський дитячий будинок-інтернат, Дарницький дитячий будинок-інтернат у Києві, Львівський дитячий будинок №1 для дітей-сиріт та притулок для дітей "Служби у справах дітей Львівської облдержадміністрації". Команда Double Case вважає, що вкрай необхідно пам'ятати про людей, яким не вистачає елементарних речей через життєві обставини.


  Незважаючи на складну ситуацію в Україні наразі, ми закликаємо кожного охочого приєднатися до нас і зробити свій внесок у дитяче щастя і радість від простої людської уваги до них.
  Навчання трейдингу в компанії Double Case

  Українська компанія Double Case - це лідер у сфері офлайн-навчання трейдингу на фінансових ринках. Наші студенти успішно впроваджуються у світ біржової торгівлі та стають висококваліфікованими трейдерами. Згодом вони здобувають фінансову незалежність, примножують особистий дохід і досягають високих показників у бізнесі.

  Усе це чудова мотивація для всіх, хто ще не зважився, чи варто навчатися трейдингу у 2024 році. Звичайно ж варто! На цьому етапі дуже важливо правильно вибрати місце, де ви почнете свій шлях. Адже ринок зараз переповнений онлайн-курсами, які пропонують захмарні результати вже відразу. Наш підхід зовсім інший. Ми чітко розуміємо важливість фізичної присутності викладача з точки зору зворотного зв'язку, ефективності навчання, нетворкінгу та професійного зростання наших новачків.


  Відгуки про Double Case

  Дізнатися враження наших студентів після завершення навчання ви можете в розділі "компанія/відгуки" на нашому сайті ну або просто написати в пошуковому рядку фразу "Дабл кейс відгуки".

  Позитивні відгуки про Double Case - це не тільки наслідок високої якості нашого навчання, а й причина існування нас, як організації. Адже сприйняття бізнесу людьми - це пряме відображення якості наших послуг і тієї соціальної позиції, яку ми проявляємо.

  Мета компанії - не просто навчити студентів, а й створити співтовариство успішних і соціально відповідальних трейдерів, готових ділитися безцінним досвідом навчання в Double Case і створювати власні благодійні проєкти, які ми радо підтримаємо в усіх сенсах.

  Адже фінансовий успіх кожного з нас впливає на те, якій кількості людей ми в силах допомогти. З огляду на важку ситуацію в Україні, чи це не мотивація підвищувати свою фінансову грамотність і дохід, щоб дарувати щасливі моменти оточуючим? Чекаємо на вас і побачимося в Double Case.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Правила виготовлення та брендування промо продукції Правила виготовлення та брендування промо продукції
Промо-продукція відіграє ключову роль у будь-якій маркетинговій стратегії, будучи могутнім інструментом для залучення уваги до бренду та збільшення йо...
Команда Incrypted оголосила дату проведення Incrypted Conference 2024 Команда Incrypted оголосила дату проведення Incrypted Conference 2024
Криптомедіа Incrypted організовує один із найзнаковіших і наймасовіших криптоівентів уже вчетверте. Цього року Incrypted Conference відбудеться в нові...
Військторг – якісне спорядження за доступними цінами Військторг – якісне спорядження за доступними цінами
Військторг –  інтернет-магазин військового спорядження та амуніції. Пропонує великий вибір товарів для потреб військовослужбовців, мисливців та усіх, ...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми