Новини Автор: admin Друкувати

Найкращі фітнес-браслети для відстеження фізичних показників

 • Джерело: businessua.com.  → Ключові теги: фітнес-браслети

  Цей пристрій допомагає стежити за здоров’ям організму та активністю. Дає змогу контролювати якість сну, кількість кроків та витрачених калорій. Де опомагає покращувати результати тренувань завдяки відстеженню навантажень. Розглянемо найкращі моделі фітнес-браслетів для контролю фізичних показників.  Xiaomi Smart Band 7 Pro Ivory


  Модель оснащена 150 варіантами дисплею, що допоможе вам відобразити настрій. Девайс стильно виглядає та містить багато корисної інформації. Завдяки датчикам екран адаптується до зовнішнього освітлення і встановлює комфортний рівень підсвічування.


  Пристрої серії підтримують BeiDou, GPS, Galileo та QZSS, що дає змогу побудувати маршрут та визначити місце перебування. У моделі передбачено 10 варіантів інтенсивності бігового тренування, що дозволяє підібрати оптимальне навантаження для свого рівня підготовки. Про досягнення обраної мети фітнес-браслети цієї моделі повідомляють вібрацією.


  Гаджет відстежує 110+ режимів спортивних тренувань та вимірює основні фізичні показники. Також у вас є змога стати учасником справжніх змагань. Завдяки функції у спеціальному застосунку можна конкурувати з другом та стежити за його планом тренувань. Окрім цього браслет визначає рівень насичення крові киснем, частоту серцевого ритму. Гаджет оснащений моніторингом сну, жіночого здоров’я для контролю стресу.


  Lemfo F07 Max Black


  Браслет представлений у чорному кольорі з додаванням сріблястого металу. Не розстібається навіть під час інтенсивних тренувань. Підтримує різні типи спортивних занять:

  • піша прогулянка;
  • їзда на велосипеді;
  • плавання.

  Пристрій відстежує ваші результати та спонукає до їх покращення. Щоб зберегти інформацію про тренування, показники пульсу, рівень насичення крові киснем, артеріальний тиск, пройдену відстань, фази сну та витрачені калорії, необхідно встановити застосунок iBand на смартфон і синхронізувати девайси за допомогою модуля Bluetooth. 


  Canyon Smart Coach SB-75


  Модель стане чудовим помічником для спортивних тренувань завдяки вбудованому віртуальному тренеру:

  • обирає вправи з урахуванням готовності до навантажень;
  • визначає час відновлення та статус м’язів;
  • аналізує історію занять;
  • враховує навантаження на серце;
  • повідомляє про рівень продуктивності та енергії.

  Девайс відрізняється високою точністю вимірювання. Функціонал доповнений електрокардіографом, пульсометром, акселерометром. Придбати модель від Canyon можна в магазині Алло у Львові за прийнятною вартістю.


  Гаджет максимально зручний для використання під час тренувань. Він нагадує про необхідність пити воду, продовжувати виконувати вправи або зупинитися. Також формує звіти про рівень продуктивності та стресу, відсоток досягнення поставленої мети.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі
На хвилі глобальної цифрової трансформації моделі децентралізованих фінансів (DeFi) все більше домінують у діловому та фінансовому середовищі. У цьому...
Новий гравець на фінансовому ринку Новий гравець на фінансовому ринку
Криптовалюти стали однією з найбільш гучних тем останніх років. Вони з'явилися як альтернатива грошам, акціям та іншим активам, і з того часу набули в...
ChatGPT в Україні: як працює та що там пишуть ChatGPT в Україні: як працює та що там пишуть
ChatGPT, який стрімко здобув популярність у світі, тепер доступний і в Україні, повідомив керівник мінцифри Михайло Федоров.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми