Новини Автор: admin Друкувати

Українці активно займаються підприємництвом в умовах війни: які галузі користуються найбільшим попитом?

 • Джерело: businessua.com.  → Ключові теги: підприємництво

  Робота українських підприємств у воєнний час особливо важлива як джерело надходжень до державного бюджету та створення робочих місць . У 2022 Українці активно розвивали малий та середній бізнес під час війни. За цей період було зареєстровано близько 202 000 фізичних осіб-підприємців, більшість з них - у сфері роздрібної торгівлі.

  img-b7e8828f9b9f99447f846cdb464e0604-v.jpg (51.41 Kb)


  Восени та на початку зими спостерігався невеликий спад, можливо, через перебої з електропостачанням та інтенсивні російські обстріли цивільної інфраструктури, але на початку 2023 року кількість нових МСП знову почала зростати.

  Сфера діяльності МСП також зазнала коригування під час війни. Лідерами за кількістю реєстрацій стали комп'ютерне програмування, консультування та пов'язана з ним діяльність, також інформаційні послуги та інші індивідуальні послуги за КВЕД.

  У 2022 році найбільша кількість угод була у сфері торгівлі, що витіснило програмістів на друге місце, а на третьому - автотранспортні засоби. Інформаційні та індивідуальні послуги, послуги з організації харчування та напоїв були на нижчих позиціях.

  Наразі, в умовах воєнного стану, уряд надає багато можливостей для існуючих та потенційних підприємств. Тому їм потрібно зважити ризики та скористатися всіма доступними стимулами та пільгами, щоб продовжити свій поточний бізнес або розпочати новий. Економіка повинна рухатися. Тільки так можна працевлаштувати людей, наповнити державний бюджет і наблизити перемогу.

  Адріана Кец  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі
На хвилі глобальної цифрової трансформації моделі децентралізованих фінансів (DeFi) все більше домінують у діловому та фінансовому середовищі. У цьому...
Новий гравець на фінансовому ринку Новий гравець на фінансовому ринку
Криптовалюти стали однією з найбільш гучних тем останніх років. Вони з'явилися як альтернатива грошам, акціям та іншим активам, і з того часу набули в...
ChatGPT в Україні: як працює та що там пишуть ChatGPT в Україні: як працює та що там пишуть
ChatGPT, який стрімко здобув популярність у світі, тепер доступний і в Україні, повідомив керівник мінцифри Михайло Федоров.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми