Новини Автор: admin Друкувати

Засновник компанії Roosh Сергій Токарєв про Military tech в Україні

 • Джерело: businessua.com.  → Ключові теги: Roosh, Сергій Токарєв, Military tech

  Сергій Токарєв розповів про необхідність розвитку Military tech в Україні


  Росія програє війну в Україні, але це не означає, що вона відмовиться від агресії в майбутньому. Щоб цьому запобігти, потрібно вже зараз розвиватися у сфері Military tech. Найбільший запит в цьому напрямку залишається за безпілотними апаратами, системами аналітики та РЕБ, розповів Сергій Токарєв


  Засновник компанії Roosh констатує, що зараз ЗСУ активно використовує новітні технології, які допомагають боронити країну. Навіть застаріла радянська зброя зазнає модернізації, як-от старі безпілотники, які тепер спроможні долати до 1200 км. А ще серед українських досягнень можна відзначити дешеве та прогресивне ППО, яке спроможне виявляти Шахіди за звуком.

  Найбільшу увагу буде приділено саме безпілотникам, зазначає Сергій Токарєв. Це пов’язано з тим, що ці машини здатні виконувати різні військові завдання з мінімальним ризиком для операторів. Як приклад, інвестор вказує на «Армію дронів» – український проект вітчизняних безпілотників, на який було виділено 20 млрд грн.

  Серед найголовніших новин у сфері розвитку військових технологій в Україні бізнесмен називає анонс від міністра цифрової трансформації Михайла Федорова щодо запуску кластеру Military tech. Оскільки війна з РФ може тривати ще довго, потрібно підготуватися вже зараз й інтенсивно розвивати військові технології. 

  Деяких фахівців вітчизняного ІТ-сектору вже залучено до роботи. Вони займаються розробкою систем РЕБ та автономного керування дронами, а також аналізують супутникові знімки. Як зазначив Сергій Токарєв, компанія Roosh не бере участі у проектах із розвитку військових технологій, але особисто він залучений до деяких напрямків. Насамперед йдеться про аналітичний інструмент у сфері безпеки. У кінці він додав: «Майбутнє – за аналітикою».

  Додатково Сергій Токарєв згадав про інші потенційні тренди Military tech, а саме про розвиток дистанційного керування для малих реактивних безпілотників і танків. Автономні машини можуть коштувати дорожче, але вони будуть використовуватись у зонах бойових дій без особистої присутності військових. 

  У підсумку Сергій Токарєв додав, що світ ще не бачив подібної війни з такою кількістю технологій, яку розпочала Росія в Україні. Це безумовно вплине на майбутні військові конфлікти та призведе до того, що далі війни будуть «безпілотними».   ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі
На хвилі глобальної цифрової трансформації моделі децентралізованих фінансів (DeFi) все більше домінують у діловому та фінансовому середовищі. У цьому...
Новий гравець на фінансовому ринку Новий гравець на фінансовому ринку
Криптовалюти стали однією з найбільш гучних тем останніх років. Вони з'явилися як альтернатива грошам, акціям та іншим активам, і з того часу набули в...
ChatGPT в Україні: як працює та що там пишуть ChatGPT в Україні: як працює та що там пишуть
ChatGPT, який стрімко здобув популярність у світі, тепер доступний і в Україні, повідомив керівник мінцифри Михайло Федоров.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми