Новини Автор: admin Друкувати

Переваги офшорів для вашого бізнесу

 • Джерело: businessua.com.  → Ключові теги: офшор

  Напевно, кожен з нас чув про офшорні банки. Незважаючи на їхню репутацію, користування такими є абсолютно законним та не порушує жодних норм моралі. А ось кілька причин, чому і вам слід інвестувати гроші в офшор.

  9846_money__771x517.jpg (56.41 Kb)


  Низькі вимоги. Створення офшорного рахунку зараз не складає особливих проблем, адже є стандартизованим. Скажімо, за допомогою nexus.ua ви можете зареєструвати власну компанію, організувати офіс й одразу знизити податки на бізнес. Ваші активи будуть повністю захищені, а фонди і трасти можна підбирати власноруч. У таких країнах як США, Франція та Японія перш ніж проводити фінансові операції, треба створити там свій бізнес. Тож через офшори можна легко отримати прибуток на перспективному ринку.

  Економічне середовище. Кращих умов ведення бізнесу, аніж в офшорах годі й шукати. Наш уряд постійно втручається у справи підприємців, тож ті почасти змушені працювати собі в мінус. При цьому все прикривається піклуванням про приватних осів, хоча ті також зацікавлені у підвищенні конкурентності. Звісно, держава хоче втримати інвестиції у себе, втім якщо офшорні банки дають кращий прибуток і знижують ризики, то гріх це не використовувати. А надто жорсткий контроль змушує будь-кого розглядати альтернативні варіанти.

  Захист активів. Державні регулювальні органи можуть встановлювати обмеження на банківські рахунки або навіть вимагати сплачувати пеню. А при зберіганні активів у іноземному банку ви будете застраховані від подібних несправедливих вилучень. В той же час зберігається ваша анонімність, що вкрай важливо. Завдяки конфіденційним даним ви захистите себе від кібератак та звичайних злочинців.

  Швидкий прибуток. Найпростіший спосіб додатково заробити - уникнути ПДВ у власній країні. Але також ви можете інвестувати в різні хедж-фонд чи фондові облігації, з яких отримуватиме гарантований дохід. За сучасних систем оподаткування реалізувати це може навіть власник дуже малого бізнесу.

  Слід пам'ятати, що в оптимізації оподаткування бізнесу немає нічого кримінального. Це основа глобальної економіки, яку дехто від нас намагається сховати. Тож офшорні банки Кіпру, Швейцарії, Багамських островів та інших країн роблять велику послугу для підприємців. Також завдяки ним можна відновити свою компанію чи вдатись до агентських схем. Інвестиції в нерухомість чи інтернет-справи зараз продовжують бути серед лідерів. Дійте в законному полі і можете не хвилюватись про збереження своєї справи.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Нова технологія дозволяє відновлювати Seed Phrase: Революційний крок у збереженні криптовалют Нова технологія дозволяє відновлювати Seed Phrase: Революційний крок у збереженні криптовалют
Унікальний інструмент, що дозволяє відновлювати Seed Phrase (фразу для відновлення доступу до криптовалютного гаманця), вразив світ криптовалют. Seed ...
Пасивний дохід у світі криптовалют від SunMiner Пасивний дохід у світі криптовалют від SunMiner
Отримуйте щоденний пасивний дохід у світі криптовалют за допомогою SunMiner - провідного постачальника обчислювальної техніки.
Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі
На хвилі глобальної цифрової трансформації моделі децентралізованих фінансів (DeFi) все більше домінують у діловому та фінансовому середовищі. У цьому...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми