Новини Автор: storozhykimg Друкувати

Заборона куріння в Україні: що нового?

 • Джерело: businessua.com.  → Ключові теги: паління, законопроект, депутати, Україна, заборона куріння

  В Україні у Верховній Раді з'явився законопроект №4030а від 19. 07. 2016 р, у якому, зокрема, йдеться про захист здоров'я оточуючих від впливу тютюнового диму, контроль тютюну в Україні. З цього випливає, що незабаром заборона куріння може поширитися на такі громадські місця, як: готель, гуртожиток, вокзал, приміщення фірми і підприємства будь-якої форми власності та ін.

  4782_10515.jpg (54 Kb)


  Даним проектом закону пропонується збільшити штраф при порушенні заборони паління в громадському місці - двадцять неоподаткованих мінімумів доходу людини. Нагадаємо, зараз даний штраф становить від трьох до десяти неоподаткованих мінімумів.

  Більшість депутатів виступають за рішення, яке дозволить заборонити рекламувати тютюнові вироби в місцях торгівлі за допомогою виставлення упаковок і макетів на вітрини і прилавки. Якщо даний законопроект буде прийнятий, то, по-перше, продавці сигарет будуть змушені зберігати їх в закритих ящиках, що б покупці самі не могли бачити дані тютюнові вироби. Продавець матиме право показати сигарети тільки за запитом особи, котра купує даний продукт, при цьому їй повинно бути більше 18 років. По-друге, створять мережі спеціалізованих торгових точок, які продаватимуть виключно тютюн.

  Як говориться в пояснювальній записці до даного законопроекту, така норма дасть можливість зменшити споживання сигарет і тютюнових виробів населенням країни, що в свою чергу оздоровить націю. Особливо це стосується молодого покоління, яке вживаючи тютюнові вироби, негативно впливає на свій організм, і, як наслідок, на своїх майбутніх дітей. Що в майбутньому негативно позначиться на здоров'ї наступних поколінь.

  Подібний законопроект виноситься на розгляд парламенту не в перший раз, вже було кілька спроб попередніми скликаннями прийняти закони про заборону куріння в громадських місцях і обмеження продажу тютюнових виробів. Але кожен раз депутати-лобісти подібних рішень робили все, що б подібні закони не були прийняті, тому як самі є власниками або партнерами фірм і компаній які виробляють або доставляють тютюнові вироби населенню. Не секрет, що даний рід бізнесу дуже прибутковий, адже ціни на сигарети ніхто не регулює і, по суті, можна ставити будь-які.

  Зараз є можливість прийняти дійсно революційний законопроект, який введе, не тільки заборону на куріння в громадських місцях і заборону на рекламування тютюнових виробів, але й регулюватиме продаж і поставку цієї продукції на ринок країни.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Нова технологія дозволяє відновлювати Seed Phrase: Революційний крок у збереженні криптовалют Нова технологія дозволяє відновлювати Seed Phrase: Революційний крок у збереженні криптовалют
Унікальний інструмент, що дозволяє відновлювати Seed Phrase (фразу для відновлення доступу до криптовалютного гаманця), вразив світ криптовалют. Seed ...
Пасивний дохід у світі криптовалют від SunMiner Пасивний дохід у світі криптовалют від SunMiner
Отримуйте щоденний пасивний дохід у світі криптовалют за допомогою SunMiner - провідного постачальника обчислювальної техніки.
Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі
На хвилі глобальної цифрової трансформації моделі децентралізованих фінансів (DeFi) все більше домінують у діловому та фінансовому середовищі. У цьому...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми