Новини Автор: admin Друкувати

Як розважити дитину вдома?

 • Джерело: businessua.com.  → Ключові теги: ігри

  Проблема, як розважити дітей, хоч раз виникає у кожного з батьків. У вас купа справ, планів і ви намагаєтесь встигнути все і одразу, але, вашу дитину це не хвилює, адже що може бути гірше для неї, ніж коли їй немає чим зайнятися?

  100871463_27438_gl1aas726ye.jpg (32.87 Kb)


  Багато батьків не будуть над цим ламати голову і включать чергову серію улюбленого дитячого мультика чи, наприклад, увімкнуть комп'ютерну гру. Такі методи розважання дітей ви маєте застосовувати не часто, і їх варто зробити винятками із правил. Набагато краще та корисніше буде придбати розвивальну гру, обрати її разом з дитиною, наприклад, на vladi-toys.com. Такі ігри дозволять не лише розважити дитину, але й допомогти розвиватись інтелектуально. Такі ігри поділені за віковими категоріями, що спрощує вибір при покупці.

  Одним батькам щастить, якщо дитина може сама собі знайти розвагу, або коли є старший чи молодший брат/сестра, які не проти погратися із малечею. Але як зробити, щоб дитина гралася сама, а у вас з’явилося трохи дорогоцінного вільного часу?

  Будь-яка гра із дитиною має бути пізнавальною чи повчальною. Наприклад, якщо ви ліпите із пластиліну, ви маєте дізнатися новий колір, чи, наприклад, вивчити нову тваринку, яку ви спробуєте створити із цього матеріалу. Кожна гра має будуватися за принципом: знайомство — адаптація — закріплення матеріалу.

  Зовсім маленьким дітям буде цікавим, наприклад, набір застібок різних видів (блискавка, засув на дверях тощо), речей, які можна буде закрити та відкрити. Стежте, щоб речі не були надто маленькими та небезпечними для малечі.

  Можете збудувати вежу із кольорових кубиків і запропонувати дитині зробити таку саму із точним відтворенням всіх кольорів. А разом із малюком ви можете позмагатися хто з вас кращий будівельник і спорудить вищу вежу, зіграти у “їстівне-не їстівне”, дослідити які речі тонуть у ємності з водою, а які ні.

  Придбайте малюкові спеціальні безпечні фарби та великий папір. Нехай дитина робить відбитки пальців, малює лише за допомогою рук без пензлика.

  Запропонуйте дитині сортувати якийсь набір речей за кольорами, розмірами.

  Не забувайте про те, що можна вирізати, клеїти, робити картини із пластиліну (малювати ним по картону), робити аплікації з різних видів круп. Влітку чаду можна запропонувати розвішувати білизну, як це робить мама після прання, займатися садівництвом в саморобній клумбі.

  Пам'ятайте, що ви просто повинні деколи гратися разом із дитиною. Вона повинна відчувати, що вам цікаво те, що вона робить. Часто малюку просто потрібна допомога, у такій важливі, здавалося б, для нього справі.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Нова технологія дозволяє відновлювати Seed Phrase: Революційний крок у збереженні криптовалют Нова технологія дозволяє відновлювати Seed Phrase: Революційний крок у збереженні криптовалют
Унікальний інструмент, що дозволяє відновлювати Seed Phrase (фразу для відновлення доступу до криптовалютного гаманця), вразив світ криптовалют. Seed ...
Пасивний дохід у світі криптовалют від SunMiner Пасивний дохід у світі криптовалют від SunMiner
Отримуйте щоденний пасивний дохід у світі криптовалют за допомогою SunMiner - провідного постачальника обчислювальної техніки.
Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі
На хвилі глобальної цифрової трансформації моделі децентралізованих фінансів (DeFi) все більше домінують у діловому та фінансовому середовищі. У цьому...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми