Нерухомість та земля, Влада та політики Автор: profi Друкувати

Янукович обіцяє з травня запустити програму іпотечного кредитування

 • .  → Ключові теги: Янукович, бюджет, Уряд, нерухомість, іпотека, кредит

  В Україні з травня 2012 року населення зможе взяти кредити за держпрограмою на покупку житла під 2-3% річних у гривні терміном на 10-15 років.


  Про це сказав президент Віктор Янукович на розширеному засіданні уряду, передає "Інтерфакс-Україна".

  "З травня почне працювати державна іпотека - програма кредитування під житлове будівництво. Вартість кредитів для людей буде становити не більше ніж 2-3%. Останнє компенсує банкам держава. Терміни таких кредитів будуть розраховані на 10-15 років", - сказав Янукович.

  Янукович зазначив, що реалізація цієї програми дозволить завантажити будівельні компанії, створити нові робочі місця, підвищити обсяг виробництва вітчизняних будівельних матеріалів, підвищити попит на українську металопродукцію.

  Крім того, президент доручив прем'єр-міністру Миколі Азарову щорічно скорочувати черги на житло.

  Президент також доручив уряду вжити заходів щодо активізації порограмми доступного житла, а місцевим органам влади знизити тиск на забудовників.

  "Доручаю особисто міністру регіонального розвитку (Анатолію Близнюку) разом з будівельниками подивитися, чого зараз не вистачає в українських законах, щоб галузь могла активно працювати і внести всі ці пропозиції. Громадські організації - попрацюйте", - сказав Янукович.

  Интерфакс  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Нова технологія дозволяє відновлювати Seed Phrase: Революційний крок у збереженні криптовалют Нова технологія дозволяє відновлювати Seed Phrase: Революційний крок у збереженні криптовалют
Унікальний інструмент, що дозволяє відновлювати Seed Phrase (фразу для відновлення доступу до криптовалютного гаманця), вразив світ криптовалют. Seed ...
Пасивний дохід у світі криптовалют від SunMiner Пасивний дохід у світі криптовалют від SunMiner
Отримуйте щоденний пасивний дохід у світі криптовалют за допомогою SunMiner - провідного постачальника обчислювальної техніки.
Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі
На хвилі глобальної цифрової трансформації моделі децентралізованих фінансів (DeFi) все більше домінують у діловому та фінансовому середовищі. У цьому...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми