Нерухомість та земля, Банки. Кредити. Депозити, Влада та політики Автор: uabiz Друкувати

Уряд попереджає: не вірте, що іпотека вийде дешевше

 • .  → Ключові теги: Нерухомість, Кредити

  zagrdduzhennoe.jpgЗа повідомленнями засобів масової інформації, днями в Україні з’явилися особи, які за винагороду пропонують сприяння громадянам в оформленні здешевленої іпотеки.


  З цього приводу Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства заявляє наступне.

  Компенсація відсоткової ставки за іпотечними кредитами у комерційних банках у рамках здешевлення іпотеки надається громадянам з боку держави абсолютно безкоштовно. Можливі додаткові умови та оплата послуг тільки комерційних банків, які регламентуються виключно їхніми внутрішніми правилами (страховка, комісія, інші обов’язкові збори та платежі при оформленні кредиту).
  Оформлення компенсації відсоткової ставки за відсутності на те законних підстав, як і оплата таких послуг – незаконні!

  Будь-які консультації, роз’яснення, сприяння в оформленні здешевлених іпотечних кредитів здійснюються безкоштовно тільки в державних установах та відділеннях Державного фонду сприяння молодіжному житловому будівництву.

  Мінрегіон України застерігає громадян від необґрунтованої оплати послуг, які кожен може отримати цілком безкоштовно. Всю необхідну інформацію з питань здешевлення іпотеки та участі у програмі можна отримати на веб-сайті Міністерства та Державного фонду сприяння молодіжному житловому будівництву, або звернувшись до органів влади на місцях.
  Здешевлення іпотеки для громадян відбувається виключно на підставі та у спосіб, передбачені Постановою Кабінету Міністрів України від 25 квітня 2012 р. № 343 "Про затвердження Порядку здешевлення вартості іпотечних кредитів для забезпечення доступним житлом громадян, які потребують поліпшення житлових умов", яка доступна для ознайомлення всім бажаючим.
  Звертаємо увагу на те, що з 20 по 23 серпня 2012 року в Українському домі відбудеться виставковий форум "Доступне житло": від держави для людини, від ідеї до квартири". Протягом всього часу роботи форуму буде працювати консультаційне вікно соціальної ініціативи Президента України "Доступне житло". Всі бажаючі зможуть отримати відповіді щодо можливості отримання здешевленої іпотеки та умов інших житлових програм, а також детально ознайомитись з пропозиціями забудовників країни.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Підбираємо найкращі акції для купівлі у 2024 році Підбираємо найкращі акції для купівлі у 2024 році
Інвестування може стати захопливим та прибутковим заняттям, але лише за умови грамотного підходу. Сучасний ринковий гравець отримує доступ до численни...
Нова технологія дозволяє відновлювати Seed Phrase: Революційний крок у збереженні криптовалют Нова технологія дозволяє відновлювати Seed Phrase: Революційний крок у збереженні криптовалют
Унікальний інструмент, що дозволяє відновлювати Seed Phrase (фразу для відновлення доступу до криптовалютного гаманця), вразив світ криптовалют. Seed ...
Пасивний дохід у світі криптовалют від SunMiner Пасивний дохід у світі криптовалют від SunMiner
Отримуйте щоденний пасивний дохід у світі криптовалют за допомогою SunMiner - провідного постачальника обчислювальної техніки.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми